Kağıt Havlu Dispenseri

Horeca ürünlerinde kağıt havlu dispenseri en çok kullanılan ürünler arasındadır. Tuvaletler için kağıt havluluk sıvı/köpük sabunluk ve aksesuarlarla göze hitap eden setler oluşturur. Manuel havluluklar Z katlı ve İçten çekmeli kağıt havluluklar tek kullanımda 1 adet kağıt vererek tasarruf sağlar. Bununla beraber manuel olup bas kopar yada lever cut sistemli ürünler bulunmaktadır. Hiçbir elektrik aksam bulunmadan çalışabilen sistemlerdir. Doğru kullanıldığında oldukça uzun ömürlü olan bu ürünler en uygun maliyetli çözümler olarak tercih edilmektedir.

Kağıt Havlı Dispenseri imkanı dahilinde birçok markaya ait kağıt havlu kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra sadece kendi kağıt ürünleri ile kullanılabilen ürünlerde mevcuttur. Tercih edeceğiniz ürünün hangi sarf ürünlerle birlikte kullanılabileceğini eğer bilmiyorsanız bizi arayarak danışabilirsiniz. Z Katlama Havlu ürünleri manuel olarak en çok tercih edilenler arasındadır. Birçok markaya ait kağıt ile kolayca kullanılabilen Selpak Z Katlama Havlu Dispenseri genel olarak tercih edilmektedir.

Kağıt Havlu Aparatı

Kağıt havlu aparatı ile müşteriler ve personellere temassız kullanım imkanı sağlar. Temassız kullanımla hijyenin çok önemli olduğu ofis, restoran ve kafelerde ideal çözüm sağlar. Birçok malzemeden üretilebilen bu ürünler uygun maliyetli olması için genel olarak plastikten üretildiği gibi aynı zamanda 304 kalite ve 430 Kalite Paslanmaz Kağıt Havlu Dispenser çeşitleri imal edilebilmektedir. Ortak alanların yoğun olarak kullanıldığı yerlerde genel olarak paslanmaz kağıt havlu dispenserleri tercih edilmektedir.

  • İçten çekmeli Kağıt Havlu
  • Z Katlamalı Havlu Dispenseri
  • Hacimlerine göre 200’lü, 300’lü, 400’lü Z Katlama Havlu Dispenser seçenekleri mevcuttur.
  • Autocut gibi özel seçeneklerle satışa sunulmuştur.

Krom Kağıt Havlu Dispenseri

Son zamanlarda daha parlak bir görünüm ve hoş dikkat çekici ürünler olarak günümüzde yerini alan ıslak hacim ürünlerinde Krom Kağıt Havlu Dispenseri giderek daha çok rağbet görmektedir. Parlak ve pürüssüz yüzeyi sayesinde modern tasarıma sahip lavabo ve ortak alanlarda kendilerini daha çok gösterebilmektedir. Kolay temizlenebilmesi ve paslanmaması ayrıyeten diğer avantajlarındandır. Burada dikkat edilmesi gereken noktalardan biri "Krom" ibaresinin bazen renk tanımlamak için kullanılmasıdır. ABS plastikten üretilmiş ürünlerin isminde yer alan krom ibaresi genel olarak rengini tanımlamak içindir yada krom rengi bir çıkartmayla kaplı olmasıdır. 

Kesinlikle plastik kağıt havlu dispenser ürünlerinin üzerine krom kaplanamaz bazı kimselerin doğru olarak bildiği yanlışlardandır. Ürün alırken yada tercih ederken bunun özen gösterilmesi ve açıklamanın dikkatlice okunması gerekmektedir. Gerektiği noktalarda bizi arayarak danışabilirsiniz. Krom ince bir şekilde yüzeye yapılan ürünleri çizilmelere karşı hassas olduğunu ve dikkatli kullanılmalıdır.

Kağıt Havlu Dispenseri Markaları

En iyi markalar uzun ömürlü olması için plastik ve paslanmaz metal malzemelerden üretilir. Manuel havlu aparatı duvara monte edilerek lavabo yanında kullanılır ve su sıçraması, lekelenme gibi durumlara maruz kalır. Tavsiye edilen markalarda ve renklerine göre malzemelerde leke görünümü belli olmaz. Kolay kullanım ve kaliteli görünüm sağlar.

En iyi kağıt havlu dispenserleri tasarımda göze hitap eder. Çeşitli renklerde, kaplamalarda ve tasarımlarda modelleri mevcuttur. Ortamınıza uyum sağlayacak ve kendini belli edecek şeffaf, şeffaf mavi, kırmızı, siyah, plastik mat krom, gri ve paslanmaz metal seçenekleriyle Temizlik Deposunda bulunmaktadır.

Manuel modeller arasında Tork, Vialli, Selpak, Palex, Rulopak, Palex gibi ünlü markalar bulunmaktadır.

Kağıt Havlu Dispenseri

Kağıt Havlu Dispenseri, dayanıklı malzemenin için tavsiye edilen modeldir. Tek kullanımda 1 tane kağıt verir, personel tarafından yüklemesi kolaydır. Düşük maliyetlerle iyi sonuçlar verir. 200’lü, 300’lü ve 400'lü Z katlı kağıt havlu seçenekleri ve uyumlu dispenser satılmaktadır.Krom kağıt havlu dispenseri sağlam ve şık görünüm sunarak mekanda kalite hissiyatını artırırır. Mat krom görünümüyle diğer aksesuarlarla uyumlu görünüm oluşturur.

Hem kullanımı kolay hem de uzun ömürlü bir kağıt havluluk arıyorsanız, Palex, Vialli markalarında farklı kaplamalarda ve renklerde plastik abs kağıt dispenseri ürünleri mevcuttur. Selpak Profesyonel kağıt havlu ve çöp kovalı dispenser seti ürünleri bulunabilir. Kolay değişim için kilitli mekanizmayla üretilir.

İçten Çekmeli Kağıt Havlu Dispenseri

Havlu dispenseri için doğru içten çekme kağıt havlu dispenserini seçmek, kağıt havlularınızın kullanımını optimize edecek ve tesisinizin temizliğini iyileştirecektir. Mutfaklarda yoğunlukla kullanılan ürünler plastikten yapılmıştır ve 250-350 yaprağa kadar tutabilen hazne ile birlikte gelir.

Selpak, Vialli,Palex ve Dayco gibi markalarda içten çekmeli kağıt havlu dispenserleri uygun fiyatlarla bulunmaktadır.

Plastik Kağıt Havlu Dispenseri

Plastik Kağıt Havlu Dispenseri fiyat olarak çok daha uygun ürünlerdir içerisinde genellikle hiçbir mekanik yada elektrik askam bulunmaz ve kağıtların kirlenmesini önlemek için kapalı bir muhafazası bulunur. Genel olarak beyaz, mavi, siyah yada birçok renkte olabilir. Krom renkli kaplamalar ile paslanmazı andıran parlak bir görünüme sahip olabilir bu ürünler darbeye karşı çok sağlam olmasada ABS plastikten üretildiklerinden sert bir yapıya sahiptir. Genel olarak ofis ve evlerde tercih edilmektedirler.

Paslanmaz Kağıt Havlu Dispenseri

Paslanmaz Kağıt Havlu Dispenser ürünleri darbeye ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir. Genel olarak otel, avm, restoran, hastane, yemekhane ve cafe gibi birçok yerin ortak alanında tercih edilen ıslak hacim ürünlerindendir. 304 Kaklite Paslanmaz Kağıt Havlu Dispenserleri ve 430 Kalite Paslanmaz Kağıt Havlu Dispenserleri tercih edilen ürünlerdendir. Bunlara beraberinde krom kaplama yapılarak daha hoş bir görünüm sahibi olabilmektedir.

Kağıt Havlu Dispenseri Fiyatları

Kağıt Havlu Dispenser fiyatları birçok marka ürün bazlı değişmekle beraber üretildiği ürün ve çalışma prensibine göre fiyatta değişiklik gösterebilmektedir. Plastik Kağıt Havlu Dispenserleri fiyat olarak Paslanmaz Kağıt Havlu Dispenserlerine göre daha uygun olmasına karşı darbelere ve aşınmaya karşı daha dayanıksızlardır. Plastik ürünlerde model ve renk olarak çokça çeşitlilik sunulabildiği gibi paslanmaz ürünlerin bu çeşitliliği yakalamak daha zordur. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere en uygun fiyatlarla Kağıt Havlu Dispenser ürünleri sunuyoruz.

Kağıt Havlu Dispenseri Nereden Satın Alınır?

Kağıt Havlu Dispenseri satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Kağıt Havlu Dispenser ürünleri ihtiyaç duyacağı kağıt ürünlerinide gene internet sitemizden satın alabilirsiniz. En iyi fiyat hızlı kargo ile proaktif çözümlerle sizlere en iyi hizmete sunmaya devam ediyoruz.

 

2.400,00
2.400,00
1.254,24
1.157,76
1.109,52
1.109,52
2.797,92
1.640,16
2.797,92
243,00
243,00
534,60
243,00
186,30
137,70
388,80
129,60
129,60
194,40
178,20


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.