Pas Leke Çıkarıcı

Pas Leke Çıkarıcı ürünleri tekstil ve kumaşlardaki zorlu pas lekelerini temizlemek için kullanılan güçlü kimyasallardır. Pas Lekesi özellikle oksitlenmiş demir ve diğer metal materyaller üzerinde oluşabilmektedir. Bunlar çalışanların yada merdiven korkuluklarından giysilere bulaşabilmektedir. Bunlar kumaşla güçlü bağlantılar kurarak çıkması zor lekelerdir.

Pas Leke Çıkarıcı kimyasalların doğru kumaş ve renklerde kullanılması gerekmektedir. Özellikle hassas kumaşlarda kullanmadan önce belirli bir alanda küçük bir demo yapılarak genele uygulanması gerekmektedir. Kullanım talimatlarının dikkatli okunması ve ona göre uygulanmalıdır.

Kıyafetten Pas Lekesi Nasıl Çıkar?

En zorlu lekelerden olan pas lekeri kumdan dahi ince yapısı yüzünden çok güçlü bileşikler oluşturabilmektedir. Su ile temas eden bu alanlar aynı zamanda kirin çıkmasını bir kat daha zorlaştırmaktadır. Kıyafet kumaşları oldukça hassas yapıda ise bu tür güçlü Pas Lekesi Çıkarıcı ürünleri kullanmadan önce kullanım talimatlarının dikkatli okunması gerekmektedir.

Kıyafetten oluşmuş olan pas lekesinin üzerine tercih edilen leke sökücü kimyasal dökülür ve bir süre beklenir. Pas Lekesi etkileşime girip leke yüzeye doğru çıktıktan sonra kuru bir bez ardından su ile yıkayarak leke temizlenir.

Kumaştan Pas Lekesi Nasıl Çıkar?

Kumaştan Pas Lekesi olduğu en çok yerlerden bilindiği kadarıyla otel, restoran, hastane ve fabrika yerlerdir. Metal ve türev maddelerle yakından ilişkili insanların çalışması yada masa örtüsü gibi tekstil ürünlerin kolayca bu lekelere maruz kalabilmesidir. Bu yüzden Endüstriyel anlamda tercih edilen bu ürünlerin en çok kullananlardandır.

Kuru Temizlemeciler tarafından da çokça tercih edilen Pas Lekesi Çıkarıcı ürünler geniş bir kitleye hitap etmektedir. Diğer deterjanların başaramadığı şeyleri yapabilmek için özel üretilen bu kimyasallar kumaş üzerindeki güçlü pas lekelerini kolayca temizleyebilir.

Pas Leke Çıkarıcı Fiyatları

Pas Leke Çıkarıcı fiyatlarını en etkileyen özellik kullanım genişliği ve hassas kumaşlarda etkinlik oranlarıdır. Özellikle tüm renk ve kumaş çeşitlerinde mükemmel temizlik sağlayan Pas Leke Çıkarıcı ürünlerin fiyatları diğer Markalara ait ürünlere göre daha yüksek kalabilmektedir. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle tercih edeceğiniz tüm markalarda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Pas Leke Çıkarıcı Nereden Satın Alınır?

Pas Leke Çıkarıcı satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi bir çok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Pas Leke Çıkarıcı ürünlerinin yer aldığı bir çok marka arasında karşılaştırabilir ve size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

1.789,50
196,50
114,00
2.261,56


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.