Basınçlı Yıkama Makinesi

Basınçlı Yıkama Makinesi her kullanıcı kolay ve pratik bir şekilde kullanabileceği tüm yıkama işlemlerini daha zahmetsiz bir hale getirin. Kullanıldığı alanlar çok geniş olmakla beraber hemen hemen her zemin ve malzemenin üzerinden kullanılıyor olması en büyük avantajlardan. Öyle ki Basınçlı Su Yıkama Makineleri endüstriyel ve sanayi alanlarında da çokça kullanılan çözümlerdendir.

Elde yıkamada olduğu yoğun bir güç uygulanması gerekmez ve hızlı mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bütün hassas işlemlerinizde sizin kadar hassasiyet gösterebilen yıkama makineleri ile en zorlu işlerin dahi üstesinden gelirsiniz. Zorlu kirleri tek bir hareketli mükemmel şekilde temizleyebilirsiniz.

Basit kullanımı ve ergonomik yapısı sayesinde herkes tarafından kolayca kullanılabilir. Teknik özelliklerine göre farklı çalışma modları istediğiniz hızlarda ve güçlerce çalıştırılabilir.

Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Basınçlı Yıkama Makinesi ile otomobil yıkarken, zemin yada tüm yüzeyleri temizlemek için kullanılabilir. Model bazlı olarak farklı basınç su seviyelerine sahip olmakla beraber soğuk ve sıcak sularla çalışabilen tasarımlı ürünlerde mevcuttur. Geniş alanları kısa bir sürede temizlemenizi sağlarken suyun şiddeti katılaşmış kirleri sökerek mükemmel temizlik sunar.

Çimento, beton, kurumuş çamurları rahatlıkla yüzeyler üzerinden basınçlı su ile söküp atar. Tekerlekli modeller sayesinde her yere rahatlıkla taşınabilir. Farklı tutma kolu tercihleriyle optimize edilebilir yada yükseltilebilir. Elektrik modellerinin yanında akülü modelleri de mevcuttur. Sırtta taşınabilen mobil Basınçlı Oto Yıkama Makinesi modelleri mevcuttur.

Basınçlı Yıkama Makine Tazyik Değerleri

  • 120 Su Bar Basınç
  • 140 Su Bar Basınç
  • 150 Su Bar Basınç
  • 160 Su Bar Basınç
  • 180 Su Bar Basınç
  • 250 Su Bar Basınç

Basınçlı Yıkama Makinelerinin Kullanım Alanları

Basınçlı Yıkama Makineleri tasarımları sayesinde ince bir hat üzerinde geniş bir yelpazede yüzeylere aktarabilir ve büyük alanları hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Zorlayıcı olmayan yüzeylerde bu yöntem izlenebilir. Bu tür tabancalar ile araç, yosun tutmuş duvar, zemin ve geniş alanları kolayca temizleyebilirsiniz. Çıkması zor olan kimyevi yada katı atıkları ise küçük bir noktaya hedeflenmiş endüstriyel tabancalar tercih edilmesi daha isabetli olacaktır.

Yüksek Basınçlı Yıkama Makineleri sayesinde fayans, beton ve bahçe duvarları kolayca temizlenebilir. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kullanılan su basınç miktarıdır eğer gereğinden fazla kullanılırsa yüzeye zarar verebilir. Bu yüzden her yüzey için doğru miktarda su basıncı kullanılması gerekmektedir.

Kullanıldığı alanlardan bazıları oto yıkama, fabrika, otel, havuzlar, fabrika ve evlerde tercih edilmektedir. Size en uygun ürünü internet sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz.

Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatları

Basınçlı Yıkama Makinesi fiyatları üretebildiği basınç miktarı, sıcak yada soğuk su kullanabilme özelliği, mobil olması, boyutları ve teknik özelliklerine göre birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Marka ve ürün gruplarına bağlı olarak fiyatlar arasında motor gücü ve kullanım süreside etkilemektedir.

Basınçlı Yıkama Makinesi ürünleri tek bir amaç doğrultusunda üretilmişken bazıları da birçok fonksiyonu ve işlevi yapabilme kapasitesine sahiptir bu da onu doğrudan fiyatının daha yüksek olmasına neden olmaktadır. O yüzden ürün tercih ederken ihtiyaçların doğru belirlenmesi ve fiyat -performans karşılaştırılması yapılmalıdır. Merak ettiğiniz soruları bizimle paylaşabilir ve destek alabilirsiniz. En iyi Fiyat güvencesiyle her zaman olduğu gibi TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Basınçlı Yıkama Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kullanılacak yüzeylerde gerekli olacak maksimum su basınç değerine ve tercih edilecek Basınçlı Yıkama Makinesinin yeterliliğine dikkat edilmeli. Kullanım esnasında size ve yüzeye zarar vermeyecek teknik özellikte ve tasarıma sahip olmalı. Ergonomik bir yapıya ve ihtiyaç duyacağınız diğer aparatlarla kombine edebileceğiniz.

Basınçlı Yıkama Makinesinin ilerleyen zamanlarda ihtiyaç duyacağınız servis ve teknik hizmetlere ulaşılabilirliği. Makinenin sahip olduğu garanti süresi ve kapsayıcılığı gibi satış sonrası hizmetler olarak dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Elektronik cihazlar olduğundan ötürü yüksek devinim ve kullanıma bağlı olarak bakım ile kontrol ihtiyacı oluşmaktadır.

Basınçlı Yıkama Makinesi En İyi Markalar

Basınçlı Yıkama Makinesi en çok tercih edilen marka ve modellere sahip Nilfisk, Karcher ve Star ürünlerini sitemizde inceleyebilir ve onlara dair sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kolay kullanım ve teknik hizmetlerle birlikte Türkiye genelinde sizlere en iyi hizmeti sunmaktadırlar.

Basınçlı Yıkama Makinesi Nereden Satın Alınır?

Birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizde Basınçlı Yıkama Makine ürünlerini inceleyebilir ve size en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz ürünün teknik özelliklerini diğer marka ve ürünlerle kıyaslayabilir size göre En Uygun ürünü En iyi Fiyat güvencesiyle satın alabilirsiniz.

80.400,00
1,20
64.320,00

indirim

indirim


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.