Fotoselli Dezenfektan Dispenseri

İnsanların hayatında olan dezenfektan, pandemi sonrası tüm firmalar, restoran, kafe, bar, otel, horeca işinde olanların alması gereken bir malzeme oldu. Hijyen ve mesafe kuralları altında manuel ya da fotoselli dezenfektan dispenseri olmazsa olmazlardan oldu. Kullanılan miktara göre dezenfektan, hijyen sağlanmasına ve kontaminasyonu önlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca kullanımı kolaydır.

Pilli, elektrikli ya da manuel pompalı modellerle 304 paslanmaz çelik, abs plastik, kaliteli sert plastik malzemelerden üretilerek siyah, beyaz, krom, mat gri ve birçok renkte üretilmeye başlandı. Sensörlü dezenfektan makinesi satın alırken uygun bir cihaz seçmek için nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmek önemlidir.

Fotoselli Dezenfektan Dispenser Çeşitleri

Yemek, sağlık ya da herhangi bir endüstride dezenfektan dispenseri halen ihtiyaç olan ve sağlık bakanlığı tarafından kurallarda belirtilen bir araçtır. Dezenfektan dispenser aparatı, hareketle etkinleştirilen bir mekanizma aracılığıyla kullanıcılara önceden belirlenmiş miktarda likit dağıtmaktır. Bazı modellerde olan ayarlama özelliği ile fazla kullanımın önüne geçilmiş olur. Ayarlanabilen miktar kadar vererek israftan tasarruf sağlar.

Malzeme çeşitliliği ile farklı modeller üretilir. TemizlikDeposunda bulabileceğiniz modeller aşağıdaki gibidir.

 • 304 paslanmaz / krom fotoselli dezenfektan makinesi
 • Abs Plastik
 • Sert Plastik  

Renklerine göre:

 • Siyah
 • Beyaz
 • Krom (Parlak)
 • Krom (Mat)
 • Şeffaf

çoğunlukla satılan ürünlerdir.

Sensörlü Dezenfektan Dispenseri Nasıl Duvara Monte Edilir?

Birçok işletmede kurallar gereği girişlerde ve tuvalet gibi alanlarda dezenfektan makinesi bulundurulmalıdır.

Müşteriye direkt hizmet veren işletmelerde müşteriler için masa yanlarındaki duvarlarda ya da masalarda, tuvalet ve girişlerde bulundurulması zorunludur. Hijyen gerektiren işlerde mutfak ve servis personeli için en önemli kısım olan alanlarda personelin kullanılması için bulundurulmalıdır.

Dispenserin arkasındaki 4 adet delikte geçebilecek 4 adet vidayla ürünler teslim edilir. Duvara ya da ayaklı dezenfektan standına monte edilir.

304 Paslanmaz Çelik Sensörlü Dezenfektan Makinesi

Paslanmaz Çelik Sensörlü Dezenfektan Makinesi temassız kullanım için üretilmiştir. Sağlam yapısı ile çizilme ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Kızılötesi hareketi algılar ve belirlenen miktarda (*opsiyonel) dezenfektan dağıtır. Ayrıca üst seviye ürünlerde algılama mesafesini ve likit hacmini ayarlamanıza imkan verir. Doldurma kapağı çizilmelere karşı dayanıklıdır. Besleme deposunda kalan hacmi görebilmek için modellerde deponun ön kısmı şeffaftır. Kapalı modellerde LED gösterge bulunmakta ve sıvı miktarı uyarı verir ve düşük pil için yanıp söner.

Paslanmaz Çelik Sensörlü Dezenfektan Makinesi, köpük veya jel sabun veya dezenfektanı otomatik olarak dağıtan, pille çalışan bir üründür. Dispenser paslanmaz çelikten ve darbeye dayanıklı plastikten yapılmıştır. Kırılmaya dayanıklı sabun seviyesi görüntüleme penceresi ve sensöre sahiptir. Dezenfektan verici dispenser ayrıca su geçirmez ve hijyeniktir, akıtma yapmaz. Ayrıca, kalabalık alanlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Bu dispenser verici özellikle mutfaklarda, herhangi bir yiyecek hazırlama alanına hijyen için önemli olabilir. Duvara monte edilebilir ve dört adet AA boy pil ile çalışır. En sağlam ürünler 304 tipi paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Pilli Dezenfektan Aparatı

Ellerinizi dezenfekte etmek için bir fotoselli dezenfektan dispenseri kullanmak, bunun için yeriniz ve bütçeniz varsa sağlık. Bir fotoselli dispenser, pompanın boyutu ve dezenfektanın hacmi nedeniyle ekonomik bir seçimdir. Elektrik bağlantısı olmayan kapı girişleri gibi alanlarda pilli dezenfektan aparatı kullanılmalıdır. İşin iyi yanı, bu tür bir cihazın kullanımını kolaylaştırmak için çeşitli yüzeylere monte edilebilmesidir.

Elleri dezenfekte etmenin en iyi yolu bir elektrikli dispenser kullanmaktan geçerken, iyi restoran ve yönetici katlarında tercih edilebilecek şekilde dezenfektan için banyo lavabonuza pille çalışan dezenfektan aparatı eklemeyi düşünebilirsiniz. İyi bir cihaz kullanmak bakteri yayılımını ve kontaminasyonu önlemeye yardımcı olabilir.

Genellikle piyasadaki ürünlerde 2 – 4 adet AA pil kullanılmaktadır. Midry, Dayco, Palex gibi ürünlerde kullanım süresini artıran önlemler alınmıştır.

Ayaklı Dezenfektan Dispenseri

Halihazırda, piyasada bir dizi otomatik dezenfektan cihazı bulunmaktadır. Çoğu, DC volt pil veya AA pil kullanır. Alanlarda duvar ya da kapı girişlerinde gerekli mesafede duvar ya da masa bulunmadığında, ayaklı dezenfektan dispenseri kullanılır.

 • Ahşap
 • Metal

Gibi malzemelerden üretilen standlar, herhangi bir yere konulabilir.

 • Ayak pedallı
 • Pedalsız ürünler bulunmaktadır.

Ayak pedallı standlar yalnızca metalden üretilir ve manuel pompalı ürünlerde  kullanılır. Pedalsız ürünler fotoselli makinelerle kullanılabilmektedir.

Rulopak, Palex gibi markalar ayaklı ürünlerde sıkça kullanılmaktadır.

460,20
881,48
693,84
395,30
348,10
708,00
693,84
370,05
837,41
1.718,89
1.674,82
1.807,04
1.762,97
1.498,52
1.542,60
2.380,01
1.212,04
% 30
indirim
70,80
49,56
% 18
indirim
749,30
613,60


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.