Teklif
Dyson Airblade V El Kurutma Makinesi Gri
Dyson Airblade V El Kurutma Makinesi Gri
Dyson Airblade V El Kurutma Makinesi Gri
Dyson Airblade V El Kurutma Makinesi Gri

Dyson Airblade V El Kurutma Makinesi Gri

Stok 2 Günde Kargo
Stok Kodu dabV
Aynı Kategoride
GSG82-25ZS Xinda Kombine Sistem Üçlü Set
33.768,00
GSG82-25ZR Xinda Kombine Sistem Üçlü Set
33.768,00
GSG82-25S Xinda Kombine Sistem Üçlü Set
28.944,00
GSG82-25R Xinda Kombine Sistem Üçlü Set
28.944,00
G3G63AR Xinda Ankastre Manuel Kombine Sistem
14.472,00
GS20P Genesit Tekli Wc Kağıt Verici Parlak
1.109,52
GS20 Gensit Tekli Wc Kağıt Verici Mat
1.109,52
GS10N1 Xinda Sıva Altı Tekli WC Kağıt Dispenseri
1.254,24
GS210W1 Xinda İkili Yatay WC Kağıt Dispenseri
1.640,16
GS10W3A Xinda Küllüksüz Tekli WC Kağıt Verici
1.157,76
GS210W Xinda İkili Dikey WC Kağıt Dispenseri
2.797,92
GS25CLR Genesit Sıva Altı Klozet Kapak Kağıtlık
2.797,92
GSMX Genesit Fotoselli Batarya Mikseri
482,40
GS818 Genesit Fotoselli Batarya
5.788,80
GS771 Genesit Fotoselli Batarya Elektrikli/Pilli
5.788,80
Ürün Detayları

Dyson Airblade V el kurutma makinesi

5 yıl garantilidir.

Dünyanın en küçük 1600W motorlarından biri, Dyson mühendislerinin duvardan sadece 10 cm çıkıntı yapan bir el kurutma makinesi tasarlamasına olanak sağlamıştır. Ellerinizi 10 saniye içerisinde hijyenik bir şekilde kurutur.

Dyson dijital motor

Son teknoloji Dyson dijital motor dakikada 88.000 kez dönerek saniyede 30 litrelik hava dönüşümü sağlayacak miktarda güç üretir.

Son teknoloji Dyson dijital motor 7 senelik bir çalışmanın sonucudur - Dünyanın en küçük tam entegre 1600W motorlarından biridir. Bir HEPA filtre aracılığıyla saniyede 30 litreye kadar hava emip ellerinizi 10 saniye içerisinde kurutacak kadar güçlü tek el kurutma makinesi motorudur.

Enerji tasarrufu sağlayan bu uzun ömürlü motor, saniyede 6,000 kez dijital olarak açılır ve yüksek basınçlı fanı dakikada 90,000 kez döndürür. Hareket eden yalnızca üç parça bulunduğundan aşınacak kontak halkası veya karbon fırçası yoktur.

İnce Profil

 

Diğer el kurutma makineleri, hacimli motorları nedeniyle duvardan çok fazla çıkıntı yapar. Dolayısıyla duvara gömülmeleri gerekebilir. Bu da masraflı olabilir. Dyson Airblade V el kurutma makinesi son teknoloji Dyson dijital motoru kullandığından, sadece 10 cm derinliğindedir. Bu, duvara gömülmesine ve buna bağlı masraflara gerek olmadan takılabileceği anlamına gelir.

10 saniye kurutma süresi

 

National Sanitation Foundation Protokol P335e (NSF P335) dayanan test, diğer birçok el kurutma makinesinin üreticilerinin iddia ettiğinden çok daha yavaş olduğunu göstermektedir. çoğu insan yavaş bir el kurutma makinesine sabredemez ve bırakıp gider. Ancak, bakteriler nemli ellerde kuru ellere göre 1000 kat daha hızlı yayılabilir.

NSF P335e dayanan test, Dyson Airblade™ el kurutma makinelerinin en hızlı olduğunu kanıtlar. Dyson Airblade V el kurutma makinesi ellerinizi 10 saniye içerisinde hijyenik olarak kurutur.

En hijyenik el kurutucu

 

Diğer el kurutma makineleri hijyenik değildir. Tuvaletteki havada bulunan partikülleri filtrelemezler. Aldıkları kirli havayı doğrudan ellerinize üflerler. Dyson Airblade V el kurutma makinesi iki adet HEPA filtresi kullanır. Tuvaletteki havada bulunan partikülleri %99,9 oranında hapsedilir. Dolayısıyla, elleriniz kirli havayla değil temiz havayla kurutulur.

NSF Internationalın bağımsız genel sağlık uzmanları tarafından hijyenikliği onaylanan tek el kurutma makinesi Dyson Airblade™ el kurutma makineleridir. Diğer el kurutma makinelerinin hiçbiri NSF Protokol P335in tüm şartlarını karşılamaz. Hızlı kurutma süresinin yanı sıra HEPA filtrelerine sahip olan Dyson Airblade V el kurutma makinesi temassız çalışır ve antimikrobiyal kaplamaya sahiptir.

Düşük çalıştırma maliyeti

 

Diğer el kurutma yöntemleri masraflıdır. Kağıt havluların sürekli olarak yeniden stoklanması ve atılması gerekir. Diğer birçok el kurutma makinesi yavaş olduğundan ve birçoğu ısıtıcı parça kullandığından çok enerji tüketirler.

çevreye etkisi düşüktür

 

Dyson Airblade™ el kurutma makineleri, diğer el kurutma makinelerinin bazılarından %67, kağıt havlulardan ise %62 daha az CO2 üretirler.

 

Elleri ayrı ayrı kurutur

 

Birçok ek kurutma makinesinin, suyu ellerin etrafında dolandırarak bazı kısımları atlayan ve ıslak yerler bırakan dar bir hava sütunu bulunur. Dyson Airblade V el kurutma makinesi, bir cam sileceği gibi suyu kazıyarak çıkarmak için her iki elin genişliğini kapsayan iki adet hava tabakası kullanır.

Temassız kullanım

 

Hava kapasitif sensörler aracılığıyla uygulanır.

Güvenli dokunma

 

Yüzeydeki partikülleri %99,9 oranında ortadan kaldırır.

Hızlı Temizlik

Küçük yüzey alanı - CNC ile işlenmiş hava yuvalarına sahip tek parça bant.

5 yıl garantilidir

Elektrik

Giriş voltajı/Frekans: 200-240 V 50&60 Hz

Bekleme modunda güç tüketimi: 0,5 W'tan az

Motor özellikleri: 1.000 W dijital fırçasız motor

Isıtıcı tipi: Yok

Yapı

Gövde yapısı: Polikarbonat

Antibakteriyel kaplama tipi: HU02 (Spreylenmiş Nikel), boya içinde antibakteriyel katkı maddesi içerir. HU02 (Beyaz), antibakteriyel kalıplı katkı maddesi içerir. 

Arka plaka montaj aparatı: ABS/PBT Plastik

Dış vida tipi: İzinsiz müdahalelere dayanıklı 4 mm Pin-Hex

IP24'e uygun su giriş koruması

Filtre

HEPA filtre (Cam elyaf ve yün ön katman)

partiküllerin %99,9'unu hapseder.

çalıştırma

Kapasitif sensör sayesinde dokunmadan devreye girme

El kurutma süresi ölçümü: 12 saniye (ölçüm, NSF Protokolü P.335'e dayalıdır)

Ses güç seviyesi: 79 dB(A)

2 metrede ses güç seviyesi: 63 dB(A) ¹

Aralıksız çalışma süresi: 30 saniye

Hava üfleme hhızı: 690 km/saat / 430 mph

Maksimum irtifa: 2.000 metre / 6,561 ft.

Lojistik

Net ağırlık: 2,9 kg / 6.17 lbs

Ambalajlı ağırlık: 4,0 kg / 8.81 lbs

Ambalajlı ebatlar: (B)145 × (E)455 × (D)274 mm / (B)53/4" × (E)177/8" × (D)103/4"

Standart garanti

5 yıl garanti

¹Ses basıncı yarı yankısız bir odada 2 metre mesafeden ölçülmüştür.

Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar

 

 

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.