Ecolab Floordress E-210 Extra Polimer Bazlı Sert Cila 5 L

Ecolab Floordress E-210 Extra Polimer Bazlı Sert Cila 5 L

Stok 24 Saatte Kargo
Stok Kodu 40032
2.229,16
2.229,16
Adet
Aynı Kategoride

Tana Quickstrip Alka- Eksta Güçlü Kir ve Cila Sökücü 10 L
0,00
Ürün Detayları

Ecolab Floordress E-210 Extra Polimer Bazlı Sert Cila 5 L

 • Floordress E-210 Extra yüzeyde kendinden parlayan sert ve dayanıklı bir film tabakası oluşturan polimer bazlı ciladır.
 • Yüksek devirli cila makinesi ile bakımı yapıldığında fevkalade bir parlaklık elde edilir.
 • Zemine bakımlı ve mükemmel bir görünüş kazandırır.
 • Kayganlık yaratmaz.
 • Ahşap hariç karo taş, mozaik, PVC, marley, linolyum gibi yüzeylerde kullanılır.
 • Sudan etkilenmez, kir tutmaz; çok uzun süre dayanır.
 • Sprey temizleme yöntemiyle cilalı yüzeylerin temizlik ve bakımında da kullanılır.
 • Uygulama alanı: Ahşap, laminat, tekstil ve cila yapılması önerilmeyen zeminler hariç tüm suya dayanıklı zeminler için uygundur.

Ürün Kodu: 40032

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
1195.39 TL 2391 TL
815.2 TL 2446 TL
437.61 TL 2626 TL
317.38 TL 2856 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar
 • Ahşap hariç karo taş, mozaik, PVC, marley, linoleum gibi yüzeylerde kullanılır.
 • Polimer bazlıdır.
 • Yüzeyde kendinden parlayan sert ve dayanıklı bir film tabakası oluşturur.
 • Sudan etkilenmez, kir tutmaz, kayganlık yaratmaz.
 • Yüksek devirli cila makinesi ile bakımı yapıldığında fevkalade bir parlaklık elde edilir.
 • çok uzun süre dayanır.
 • Konsantre olarak kullanılır. (1-3 kg / 100 m2)
 • Ambalaj : 5 L / 5,14 kg
Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.