Ecolab Neomax N Cilalı ve Parlak Yüzeyler için Temizlik ve Bakım Maddesi 10 L

Ecolab Neomax N Cilalı ve Parlak Yüzeyler için Temizlik ve Bakım Maddesi 10 L

Stok
Stok Kodu 40067
1.828,06
1.828,06
Adet
Aynı Kategoride

Tana Quickstrip Alka- Eksta Güçlü Kir ve Cila Sökücü 10 L
0,00
Ürün Detayları

Ecolab Neomax N Cilalı ve Parlak Yüzeyler için Temizlik ve Bakım Maddesi 10 L

Ecolab Neomax N zemin temizleme maddesi, 10L Neomax N, normal zemin temizliği için az köpüren, profesyonel kullanımlı bir uygundur. Maddenin nötr pH'ı, her türlü zeminde güvenli kullanım sağlar. Müstahzar, temizlik işini otomatik olarak gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. ama aynı zamanda elle yıkama sırasında paha biçilmez bir yardımcıdır.

Maddenin yüksek konsantre formülü, çok hızlı reaksiyon süresine sahip bileşenlerle donatılmıştır, bu sayede sadece tüm inatçı kirlerin anında çıkarılmasını değil, aynı zamanda harika tasarruf. Son derece verimli dozlama, maddenin tüketimini önemli ölçüde azaltacak ve çok uygun bir fiyata yüksek düzeyde temizlik sağlamanıza olanak sağlayacaktır.

Kullanıma hazır bir şekilde, istenmeyen kokuları nötralize ederek onları hoş bir koku ile değiştirir ve hızlı buharlaşma sayesinde, yüzeyler çizgilenmez veya lekelenmez.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Tip: Teneke kutuda konsantre
Hacim: 10 L
Renk: Mavi sıvı
Üretici kodu: 40067
Dozaj: Günlük temizlik için %0,5-2 Neomax N solüsyonu kullanın, yerin özel ihtiyaçlarına ve kirlilik derecesine bağlı olarak .

UYGULAMA ALANI 

Endüstriyel tesisler, fabrikalar, lojistik merkezleri, süpermarketler ve depoların özel temizliği için tasarlanmıştır. Makine ve Elde yıkama için uygundur.

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
980.3 TL 1961 TL
668.52 TL 2006 TL
358.87 TL 2153 TL
260.27 TL 2342 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar

Otomatlarda kullanıma uygun, cilalı ve parlak yüzeyler için nötr temizlik ve bakım maddesi

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.