Ecolab Oasis Pro 14 Multi Nano Yüzey Bakım Ve Temizleme Ürünü 2 L

Ecolab Oasis Pro 14 Multi Nano Yüzey Bakım Ve Temizleme Ürünü 2 L

Stok 24 Saatte Kargo
Stok Kodu 20246
2.143,36
2.143,36
Adet
Aynı Kategoride

Tana Quickstrip Alka- Eksta Güçlü Kir ve Cila Sökücü 10 L
0,00
Ürün Detayları

Ecolab Oasis Pro 14 Multi Nano Yüzey Bakım Ve Temizleme Ürünü 2 L

Ecolab Oasis Pro Multi (Ecolab Oasis Pro Multi), eski adıyla Oasis Pro 14 Premium, NANO etkisi ile tüm yüzeylerin profesyonel temizliği için evrensel bir deterjandır. Ağırlıklı olarak günlük temizlik sürecinde mobilya ve iç eşyaların silinmesi için kullanılır. Patentli formül, kullanımdan sonra yeniden kirlenmeyi ve kireç oluşumunu önleyen koruyucu bir film bırakır.

ÖZELLİKLER

 • Cam, ayna, paslanmaz çelik, krom, bakır ve cilalı yüzeyler gibi su geçirmez yüzeylerin etkin temizliği için nano teknoloji bazlı ürün.
 • Nano film sayesinde yüzey daha uzun süre temiz kalır.
 • Özel ambalaj ve dispenser, ürünün doğru ve güvenli kullanımını sağlar.
 • Ürünün yüksek konsantrasyonu maliyetleri düşürür.

KULLANMADAN ÖNCE

 • Hijyen planını kontrol edin, ambalaj üzerindeki etiketi okuyun ve güvenlik bilgi formunu okuyun.
 • Oasis Pro Multi'yi diğer ürünlerle karıştırmayın!
 • Ecolab dağıtıcı ile kullanılır. Bir Ecolab uzmanı, dağıtıcıyı ihtiyaçlarınıza göre kuracaktır.

KULLANIM TALİMATLARI

 • Ürünle temas halindeyken koruyucu eldiven kullanın.
 • Ecolab Oasis Pro Multi'yi yüzeye veya bir dokuya uygulayın . Bir köpük püskürtücü kullanın.
 • Yüzeyi nemli bir bezle silin.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Konsantrasyonlar: 30-40 ml/1 litre su veya %3-4 solüsyon
Asitlik: Doğal
Fiziksel Durum: Sıvı
Ph %100: 5-6
Koku: Fresh Koku
Ürün Kodu: 20246

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
1149.38 TL 2299 TL
783.82 TL 2351 TL
420.76 TL 2525 TL
305.17 TL 2746 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar
Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.