Ecolab Oasis Pro Toilet Tuvalet Temizleme Ürünü 2 L

Ecolab Oasis Pro Toilet Tuvalet Temizleme Ürünü 2 L

Stok 24 Saatte Kargo
Stok Kodu 20242
2.005,66
2.005,66
Adet
Aynı Kategoride

Tana Quickstrip Alka- Eksta Güçlü Kir ve Cila Sökücü 10 L
0,00
Ürün Detayları

Ecolab Oasis Pro Toilet Tuvalet Temizleme Ürünü 2 L

Ecolab Oasis Pro Toilet (Ecolab Oasis Pro Toilet), eski adıyla Oasis Pro 64 Premium, tuvaletlerde günlük profesyonel temizlik için etkili bir asit temizleyicidir, sertliği ve organik kirleri çıkarmak için idealdir, kiri fazla çaba harcamadan kolayca çıkarır. Yüzey aktif maddeler sayesinde tekrar bulaşmayı engeller.

Not. Önerilen dozaj: Kirlilik derecesine ve su sertliğine bağlı olarak %1-8. Sadece aside dayanıklı yüzeylerde çalışın.

ÖZELLİKLER

 • Kalsiyum ve kireç birikintileri, idrar izleri, pas ile iyi başa çıkar.
 • Ağır kirler için özel formül, organik ve mineral kirleri etkili bir şekilde çıkarmanızı sağlar.
 • Doğru dozaj mükemmel sonuçlar sağlar.
 • Çeşitli malzeme ve yüzeylere göre hassas formül.

KULLANMADAN ÖNCE

 • Hijyen planını kontrol edin, ambalaj üzerindeki etiketi okuyun ve güvenlik bilgi formunu okuyun.
 • Oasis Pro Toilet'i diğer ürünlerle karıştırmayın!

KULLANMA TALİMATLARI

 • Ürünle temas halindeyken koruyucu eldiven kullanın.
 • Çözeltiyi uygulama yapılacak yüzeye uygulayın, ürünü 5 dakika tutun, üzerinde bir fırfırla çalışarak Ecolab preparatının etkisini artırın.
 • Çözeltiyi temiz suyla durulayın / yüzeyi bir sünger veya bezle silin.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Konsantrasyonlar: 10-80 ml / 1 lt su veya %1-8 solüsyon
Asitlik: Asidik
Fiziksel Durum: Sıvı
Ph %100: 0,1 - 0,5
Koku: Hoş
Ürün Kodu: 20242

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
1075.54 TL 2151 TL
733.46 TL 2200 TL
393.73 TL 2362 TL
285.56 TL 2570 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar

Oasis Pro 64 Premium

TUVALET TEMİZLEME üRüNü

Oasis Pro Premium profesyonel temizlik sistemi en yüksek düzeyde performans için ultra konsantre ürünler içerir. Oasis Pro 64 Premium güçlü bir tuvalet temizleme ürünüdür. Kireç, organik birikimler ve çıkarılması zor kirleri fazla mekanik gerektirmeden çıkarmak ve temizleamek için idealdir. Yüksek kalite 1 maddeler sayesinde tekrar kirlenme önlenir. Viskozitesi sayesinde temas süresi arttığından ürün daha etkilidir.

ürün Detayı


AMBALAJ
2 x 2 L poşet

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.