Ecolab Ozonex Oksijen Bazlı, Ağartıcı Ve Leke Çıkarıcı Yıkama Maddesi 10 Kg

Ecolab Ozonex Oksijen Bazlı, Ağartıcı Ve Leke Çıkarıcı Yıkama Maddesi 10 Kg

Stok 24 Saatte Kargo
Stok Kodu 10031
3.220,36
3.220,36
Adet
Aynı Kategoride

Tana Quickstrip Alka- Eksta Güçlü Kir ve Cila Sökücü 10 L
0,00
Ürün Detayları

Ecolab Ozonex Ağartıcı ve Leke Çıkarıcı Maddesi 10 Kg

Sanayi tipi çamaşır makinelerinde sıcak yıkamada etkisini çok iyi derecede gösterir. Birçok Otel, Yatakhane ve Çamaşırhaneler tarafından tercih edilen ağartıcı ürünlerinden olan Ecolab Ozonex Ağartıcı ve Leke Çıkarıcı beyazlarda kullanılması önerilir. Ön deneme yapılmadan renkli çamaşırlarda tercih etmeyin.

• Her tür sanayi tipi çamaşır makinesinde kullanıma uygundur.

• Oksijen bazlıdır.

• 60°C’nin üzerindeki yıkama sularında optimum ağartma etkisi gösterir.

• Ana yıkama maddesi ile birlikte de kullanılabilir.

• Renkli çamaşırlarda ön denemeden sonra kullanılması tavsiye edilir.

• Yüksek oranda kullanım tekstile zarar vermez.

UYGULAMA

60°C’nin üzerindeki su sıcaklıklarında etkilidir.
Ön yıkamada veya ana yıkamada ana yıkama maddesi ile birlikte veya yıkamadan sonra tek başına uygulanabilir. Ozonex ambalajı kullanılmadığı zamanlarda kapalı tutulmalıdır.

KULLANIM MİKTARI

Çamaşırdaki leke derecesine göre belirlenir.

Kuru çamaşıra göre: 5-15 g/kg (Flot oranı 1:5)
Yıkama suyuna göre: 1-3 g/l

FİZİKSEL VE KİMYASAL ÖZELLİKLER

Görünüş: Beyaz toz
pH (% 1): 10.5 ± 1
Ürün Kodu: 
10031
Ağırlık: 10 KG

DEPOLAMA

Serin ve kuru ortamda orjinal ambalajında depolayınız. Alevlenebilir maddelerle birlikte depolamayınız. 40°C’nin üstündeki sıcaklıklarda depolamayınız. Üstü ste altı torbadan fazla istiflemeyiniz.
 

 

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
1726.92 TL 3454 TL
1177.68 TL 3533 TL
632.19 TL 3793 TL
458.51 TL 4127 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar
Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.