Ecolab Sirafan Deterjan Katkılı Dezenfeksiyon Ürünü 5 L

Ecolab Sirafan Deterjan Katkılı Dezenfeksiyon Ürünü 5 L

Stok 24 Saatte Kargo
Stok Kodu 21012
1.355,70
1.355,70
Adet
Aynı Kategoride

Tana Quickstrip Alka- Eksta Güçlü Kir ve Cila Sökücü 10 L
0,00
Ürün Detayları

Ecolab Sirafan Speed Yüzey Temizleyici Dezenfektanlı Sprey 5 L

Ecolab Sirafan Speed ​​​​, bakteri, mantar ve zarflı virüslere karşı geniş bir etki yelpazesine sahip, yüzeylerin hızlı dezenfeksiyonu için hazır profesyonel bir araçtır. Aktif bileşenlerin sinerjistik etkisi, pişirme masaları, bıçaklar ve kesiciler gibi gıda ile temas eden tüm yüzeylerin hızlı bir şekilde dezenfekte edilmesini sağlar. EN 1276'ya göre bakterisit etki, maya önleyici etkinlik EN 1650, mantar öldürücü etkinlik EN 13697, fare norovirüsüne karşı etkilidir.

Gıda ve işleme endüstrilerinde alet ve aparatların küçük boyutlu dış yüzeylerinin, üretim tesislerinde teknolojik ekipmanların ve paketleme hatlarının, envanterin (bıçak dahil), kapların dezenfeksiyonu için tasarlanmıştır. Alkole maruz kalmaktan bozulmayan nesneler işlemeye tabidir. Sirafan Speed ​​​​, gıda endüstrisi işletmelerinin spesifik bir mikroflorası olan gram negatif ve gram pozitif bakterilere, maya benzeri mantarlara ve mayalara karşı antimikrobiyal aktiviteye sahiptir.

ÖZELLİKLER

 • Gıda işleme alanlarındaki yüzeyleri ve cihazları hijyenik olarak temizleyin.
 • Çapraz kontaminasyonu önleyerek gıda güvenliğini iyileştirin.
 • Hızlı dezenfeksiyon.
 • Durulama gerektirmez.

KULLANMADAN ÖNCE

 • Hijyen planını kontrol edin, ambalaj üzerindeki etiketi okuyun ve güvenlik bilgi formunu okuyun.
 • Sirafan Speed'i diğer ürünlerle karıştırmayınız.
 • Tüm olası ateşleme kaynaklarını ortadan kaldırın!
 • Kullanırken sigara içmeyin!

KULLANMA TALİMATI

 • Ürünle temastan önce koruyucu eldiven giyin.
 • Yanıcı ürün, ateş veya akkor nesnelerin yakınında püskürtmeyin! Sıcak yüzeylere uygulamayın!
 • İşleme başlamadan önce elektrikli cihazların elektrik bağlantısını kesin!
 • Ecolab Sirafan Speed'i temizlenecek yüzeye püskürtün .
 • Kuru temiz bir bezle silin.
 • Yüzeyin kurumasına izin verin. Durulama gerekli değildir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Konsantrasyonlar: Seyreltilmemiş olarak uygulanır
Fiziksel Durum: Doğal
Ph %100: 7,5 - 8,5
Koku: Alkollü
Ürün Kodu: 21012

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
726.99 TL 1454 TL
495.78 TL 1487 TL
266.14 TL 1597 TL
193.02 TL 1737 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar
Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.