Ücretsiz Kargo
Ecolab Sirafan Deterjan Katkılı Dezenfeksiyon Ürünü 5 L
Ecolab Sirafan Deterjan Katkılı Dezenfeksiyon Ürünü 5 L
Stok 24 Saatte Kargo
Stok Kodu 21012
% 46
1.140,63 + KDV
1.345,94
725,90
Adet
Aynı Kategoride
Carpex Pisuvar Koku Giderici 4 adet - Çam
117,29
Carpex Pisuvar Koku Giderici 4 adet - Limon
117,29
Carpex Pisuvar Koku Giderici 4 adet - Lavanta
117,29
Öztiryakiler WC Extra Pro Tuvalet Temizleme Ürünü 750 ml
29,50
Öztiryakiler Sanitar Max Güçlü Banyo WC Temizleyici 5 L
121,78

Pevanox Wc Tuvalet, Klozet ve Pisuvar Temizleyici 1 Kg
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok
0,00
Maratem M260 Alkali Yağ Temizleme Ürünü - 5 Kg
401,60
% 30
Maratem M204 Tuvalet Temizlik Ürünü 1 L
79,06
55,34

Rulopak Pisuvar Koku Giderici 30 Günlük
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok
0,00
% 42
Ecolab İnto Hassas Yüzeyler Banyo Ve Tuvalet Temizleyici 750 mL
165,27
95,35
% 50
Ecolab Pilax Sıvı Tuvalet Temizleyici 750 mL
145,73
72,87
% 50
Ecolab Freedrain Biyolojik Gider Temizleme Ürünü 10 L
3.874,53
1.937,27
Ürün Detayları

Ecolab Sirafan 

Yüzey ve Zemin Dezenfeksiyon Ürünü 

Ecolab Sirafan durulama gerektirmeyen, alkol bazlı kullanıma hazır hızlı yüzey hijyen ürünüdür. Aktif maddelerin sinerjik formülasyonu, gıda hazırlama tezgahları, dilimleyiciler gibi gıdayla temas eden tüm yüzeylerde hızlı hijyen sağlar. Durulama gerektirmez.

 

Uygulama alanı; Gıda hazırlama yüzeyleri, tezgahlar, büfeler, mutfak ekipmanları ve gereçleri, kapı kolları, elektrik düğmeleri gibi elle temas eden yüzeylerin hijyenini sağlamak için kullanılır.

 

Formaldehit,klor ve fenol türevi içermediğinden toksik etkisi yoktur. Bileşimindeki QAC kompleksi geniş spektrumlu olup Staphilocohus,E-Coli,Pseudomonas,Streptococcus,Salmonella ve diğer patonejik etkenleri yok eder.

 

Ambalaj : 5L

Kolide 2 adet vardır, Koli siparişi için 2 adet alım yapılmalıdır


Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.