Ecolab Wash'N Walk Durulama Gerektirmeyen Zemin Temizleme Ürünü 5 L

Ecolab Wash'N Walk Durulama Gerektirmeyen Zemin Temizleme Ürünü 5 L

Stok 24 Saatte Kargo
Stok Kodu 20070
3.459,46
3.459,46
Adet
Aynı Kategoride

Tana Quickstrip Alka- Eksta Güçlü Kir ve Cila Sökücü 10 L
0,00
Ürün Detayları

Ecolab Wash'N Walk Durulama Gerektirmeyen Zemin Temizleme Ürünü 5 L

Wash’n Walk kaygan zeminlerdeki yağ bazlı kirleri kalıcı olarak uzaklaştırmaya yarayan devrimsel nitelikte, ‘durulama gerektirmeyen’ zemin temizleme ürünüdür. Patent bekleyen teknolojisiyle Wash ‘n Walk derinlere yerleşmiş yağ birikimlerini yok ederek zeminleri temiz ve güvenli kılar. Gelişmiş formülü biyolojik maddelerle geleneksek temizlik maddelerini birleştirerek restoran ve gıda operasyonlarında sıkça rastlanan yağ birikimlerini yok eder.

ÖZELLİKLER

 • Tek bir kolay çözümle toplam zemin ve drenaj yönetimi
 • Kaymaya neden olan "gres yığınlarına" saldıran ve ortadan kaldırmaya yardımcı olan patentli, enzim bazlı formül
 • EPA tescilli dezenfektan, zeminlerdeki ve kanalizasyonlardaki tehlikeli bakterilerin %99,9'unu öldürerek daha temiz, daha güvenli bir mutfak yaratır
 • Sanitasyon özellikleri, kokuya neden olan bakterileri ve çapraz kontaminasyon risklerini azaltmaya yardımcı olur
 • Durulama gerektirmeyen formül işçilikten ve sudan tasarruf sağlar
 • Soğuk su uygulaması enerji tasarrufu sağlar

KULLANIM ALANLARI

 • Günlük mutfak zemin temizliği/dezenfekte etme ve drenaj temizleme/dezenfekte etme

UYGULANMA YERLERİ

 • Yağlı ve kirli zeminler
 • Kirli ve kötü kokulu yer giderleri

Ürün Kodu: 20070

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
1855.14 TL 3710 TL
1265.12 TL 3795 TL
679.12 TL 4075 TL
492.55 TL 4433 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar
Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.