Ecolab Xense Floor & Surface Parfümlü Yüzey Temizleme Ürünü 5 L

Ecolab Xense Floor & Surface Parfümlü Yüzey Temizleme Ürünü 5 L

Stok
Stok Kodu 40500
1.467,76
1.467,76
Adet
Aynı Kategoride

Tana Quickstrip Alka- Eksta Güçlü Kir ve Cila Sökücü 10 L
0,00
Ürün Detayları

Ecolab Xense Floor & Surface Parfümlü Yüzey Temizleme Ürünü 5 L

KONSANTRE PARFÜMLÜ ÇOK AMAÇLI YÜZEY TEMİZLEME ÜRÜNÜ

 • Xense floor & surface çok amaçlı, durulama gerektirmeyen, konsantre yüzey ve zemin temizleme ürünüdür.
 • Tek adımda yüzeyleri temizler ve havayı tazeler.
 • Profesyonel kullanıcılar için özel olarak formüle edilmiş olan Xense floor & surface düşük dozajlarda hızlı temizlik sağlar ve yüzeylere orjinal parlaklığını kazandırır.
 • Xense floor & surface’in eşsiz ve kalıcı portakal parfümü, temizlik hissinin uzun saatler boyu korunmasını sağlar.

UYGULAMA ALANI

Modern mobilyalar, mermer, doğal veya yapay taşlar, fayanslar, mumlu zeminler vb. gibi tüm sert zeminler ve yıkanabilir yüzeyler için idealdir. Konsantre üniversal temizleyici, durulama gerektirmez. Tek adımda yüzey temizliği ve oda koku giderme sağlar.

Yüzeylerin orijinal parlaklığını koruyarak düşük dozlarda hızla temizler. Xense Floor & Surface, saatlerce hoş bir temiz izlenim bırakan, sofistike ve canlı portakalın ana notasıyla benzersiz bir kokuya sahiptir.

DOZAJ

 • Zemin temizliği için 50200 ml ürünü 10 lt suda (%0,52) kirlilik derecesine göre seyreltin.
 • Yüzey temizliği için ürünü %1-5 oranında sprey şişesinde sulandırınız.

KULLANIM TALİMATLARI

 • Zemini temizleyin.
 • Kaplama yüzeyleri: çapraz kontaminasyonu önlemek için temizleme solüsyonunu renk kodlu mikrofiber bezlerle kullanın. Çözeltiyi Polifix bezi üzerine püskürtün ve ardından yüzeyi temizleyin.
 • Durulama gerekmez.
 • Suya duyarlı yüzeylerde kullanmayınız.
 • Kullanmadan önce göze çarpmayan bir alanda malzeme uyumluluğunu test edin.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık: 5 L
Ürün Kodu: 40500

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
787.09 TL 1574 TL
536.76 TL 1610 TL
288.14 TL 1729 TL
208.98 TL 1881 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar
Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.