İ-MOP Lite Portatif Zemin Temizleme Makinesi
İ-MOP Lite Portatif Zemin Temizleme Makinesi
İ-MOP Lite Portatif Zemin Temizleme Makinesi
İ-MOP Lite Portatif Zemin Temizleme Makinesi
İ-MOP Lite Portatif Zemin Temizleme Makinesi

İ-MOP Lite Portatif Zemin Temizleme Makinesi

Stok
Stok Kodu İ-MOP LİTE
208.458,00
208.458,00
Adet
Aynı Kategoride
Taski Swingo 455 BMS Akülü Yer Yıkama Makinası
44,40
İ-MOP XXL Portatif Zemin Temizleme Makinesi
415.140,00
İ-MOP XL Portatif Zemin Temizleme Makinesi
333.000,00
HAKO Scrubmaster B 120 R Binicili Zemin Temizleme Makinesi
1,20
HAKO Scrubmaster B 75 R Binicili Zemin Temizleme Makinesi
1,20
HAKO Scrubmaster B45 Zemin Temizleme Makinesi
1,20
HAKO Scrubmaster B30 Akülü Zemin Temizleme Makinesi
1,20
Nilfisk T40W L100 Trifaze Endüstriyel Vakum Makinesi
1,20
Nilfisk S3B L100 Tek Fazlı Endüstriyel Vakum Makinesi
80.280,00
Nilfisk SC 3500 Akülü Binicili Zemin Temizleme Makinası
1,20
Nilfisk SC 530 B Akülü Zemin Temizleme Otomatı
1,20
Nilfisk SC 500 B Akülü Zemin Temizleme Otomatı
1,20
Nilfisk SC 430 B Akülü Zemin Temizleme Otomatı
1,20
Ürün Detayları

İ-MOP Lite Portatif Zemin Temizleme Makinesi

Paspas ve Zemin Yıkama Makinesinin mükemmel karışımı olacak şekilde tasarlanan i-mop, yıkayıcıların daha önce gitmediği alanlarda daha hızlı, daha akıllı temizlik yapar. i-mop Lite, en küçük, en kompakt alanlara erişebilir, olağanüstü sonuçlar için 13 kg ovma basıncı ve 7/24 temizleme yeteneği sağlayan i-power 9 değiştirilebilir pil sunar. i-mop, mekanize temizliği tamamen yeni bir seviyeye taşıyor

 • 500 dev/dak

 • 13kg yıkama basıncı

 • Suyu hemen vakumlar

 • Yüksek hızlı ikiz 370 mm ovma yolu

 • Sadece 13 kg ile kolayca taşınır

Kirli su ve kaygan zemin ile ıslak paspaslama geçmişte kaldı. İmop'un gelişmiş emiş gücü teknoloji neredeyse tüm temizleme solüsyonunu çıkarır ve yerde ne olursa olsun sıvı, zemini terk eder neredeyse anında yürümek için kuru ve güvenli. Çünkü bu önemli ölçüde daha az su ve kimyasal kullanır.

Uygun Zeminler

 • Karo Zemin
 • Vinil Zemin
 • Epoksi Zemin
 • Cilalı Zemin

Manevra kabiliyeti yüksek

Devrim niteliğindeki tasarımı sayesinde, i-mop inanılmaz bir manevra kabiliyetine sahiptir. Dar dönüş yarıçapı, dar köşelerde etkili hareket, ileri ve geri temizlik ve başka hiçbir yıkayıcının ulaşamayacağı yerlere erişim sağlar.

7/24 Çalışma Zamanı

Kolayca değiştirilebilen lityum piller sayesinde tam şarj başına 60 dakikalık etkileyici çalışma süresi ve kesintisiz çalışma. Biten pilleri çıkarın ve şarja takın, yeni bir set ise gücünüzü açık tutar.

Her Yere Seyahat

Sadece 24 kg ağırlığı ve katlanabilir tasarımıyla i-mop her yere götürülebilir. Kolayca çıkarılabilir pil takımı ve fırçalar ile yalnızca 129 cm uzunluğunda katlandığında çoğu arabaya sığar. Sözleşmeli temizlikçiler ve esnaf için harika bir seçimdir.

 

Teknik Detaylar

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
111785.71 TL 223571 TL
76232.58 TL 228698 TL
40922.26 TL 245534 TL
29679.65 TL 267117 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar
Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.