İduna Emulsifier Leke Sökücü ve Güçlendirici Alkalite İçermeyen Katkı Ürünü 20 L
İduna Emulsifier Leke Sökücü ve Güçlendirici Alkalite İçermeyen Katkı Ürünü 20 L
Stok
Stok Kodu 31110402
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok
0.00
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok
Aynı Kategoride
İduna Rol Yeni - Ağır Kan ve Protein Sökücü Alkali Yardımcı Yıkama Ürünü
0.00
İduna Stainol X Pas ve Leke Çözücü 1 L
0.00
İduna Stainol X Pas ve Leke Çözücü 1 L
0.00
İduna Stainol E Boya Sökücü Renk İndirgeyici 3 Kg
0.00
İduna Stainol D Protein ve Kan Sökücü 3 Kg
0.00
İduna Stainol C Kan Tanin Çay için Leke Sökücü 1 L
0.00
Maratem M625 Dezenfektan Çamaşır Suyu 20 L
0.00
Maratem M624 Paa Bazlı Hijyen Etkili Ağartıcı 20 L
0.00
Maratem M623 Nötralize Edici 20 L
0.00
Maratem M621 Demir ve Pas Çözücü 5 L
0.00
Maratem M620 Klor Bazlı Sıvı Ağartıcı 20 L
0.00
Maratem M615 Pas Çözücü 750 mL
0.00
Maratem M614 Oksijen Bazlı Sıvı Ağartıcı 20 L
0.00
Maratem M613 Demir Bağlayıcı 5 L
0.00
Maratem M610 Ağır Kir, Yağ, Kan Çözücü Toz 10 Kg
0.00
Ürün Detayları

İduna Emulsifier Leke Sökücü ve Güçlendirici Alkalite İçermeyen Katkı Ürünü 20 L

Tüm tekstil ürünlerinin sanayii tip çamaşır makinalarında kullanılmak üzere formüle edilmiş, yağ ve kir sökücü yardımcı yıkama maddesidir. 

İçerdiği kireç bağlayıcılar sayesinde kirecin sudaki etkilerine engel olur.  Alkali madde içermediği için yıkama sonrası ütülemeyi kolaylaştırır, durulamada kolaylık ve ekonomi sağlar.  Çamaşırı yıpratmaz.  Özellikle restoran çamaşırlarındaki zor lekeleri çıkarmak amacı ile kullanılır.  Toz ana yıkamalarında katkı maddesi olduğu kadar yünlü ve nazik çamaşırlarda yün şampuanı olarak yıkamalarda da tek başına kullanılabilir.  Fosfonat veya nonül fenol tipi noniyonik maddeler içermez.

 En zor, yağ, ketçap, mayonez vb. protein lekelerinde etkilidir. 

KULLANIM ŞEKLİ:

Ana yıkama veya ön yıkama bölümüne dozajlanır. İşletmeniz için hazırlanan yıkama programlarına göre uygulama yapılmalıdır.

Oksijen veya klor bazlı ağartıcılar ile birlikte kullanılabilir.  Her ısıda kullanılabilir. (30-75°C). Yağ ve protein lekelerinde en iyi sonuçlar 60-80°C arasında alınır.

 Yıkama programınızı doğru seçiniz. Iduna teknik personeli size bu konuda her türlü hizmeti sunacaktır. 

KULLANIM MİKTARLARI: 

SU SERTLİĞİ

ÖN YIKAMA

ANA YIKAMA

Yumuşak Su (0-7)

1 gr/lt su

0,5-1 gr/lt su

Orta Sert Su (8-11)

1 gr/lt su

1-1,5 gr/lt su

Sert Su (12-16)

1 gr/lt su

1,5 gr/lt su

Çok Sert Su (>17)

1 gr/lt su

1,5-3 gr/lt su

 TEKNİK BİLGİ:

pH                          : 7,80(±1,00)

Görünüm              : Berrak Sıvı 

AMBALAJ ŞEKLİ:

20 kg Bidon, 20x1kg Koli 

UYARILAR:

Serin ve nemden uzak kuru yerde muhafaza ediniz. 

Yalnız sanayii kullanımı içindir.


Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.