İduna Neptune Dishmarine Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı 1 L
İduna Neptune Dishmarine Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı 1 L
Stok
Stok Kodu 31530212
31,06 + KDV
36,65
36,65
Adet
Aynı Kategoride
İduna Neptune Boat Clean Yer ve Yüzey Temizleyici 1 L
52,88
İduna Neptune Hand Marine Sıvı Sabun 1 L
35,14
İduna Neptune Hand Marine Sıvı Sabun 5 L
165,80
İduna Neptune Floor Marine Yüzey Temizleyici 1 L
40,14
İduna Neptune Floor Marine Yüzey Temizleyici 5 L
159,73
İduna Neptune Bilge Cleaner Sintine Temizleyici 1 L
102,21
İduna Neptune Bilge Cleaner Sintine Temizleyici 5 L
484,64
İduna Neptune Marine Carpet Halı ve Koltuk Şampuanı 5 L
253,06
Ürün Detayları

İduna Neptune Dishmarine Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı 1 Litre

Deniz Suyunda Etkili Elle Bulaşık Yıkama Deterjanı

 

Neptune DishMarine deniz suyunda etkisini koruyan aktif maddelerden üretilmiş çok özel bir yıkama ürünüdür. Üretiminde çevreye en duyarlı, biyolojik parçalanabilirliği ve cilde duyarlılığı en yüksek yüzey aktif maddeler kullanılmıştır. Biyolojik parçalanabilirliği düşük olan LAB içermez !

 • Ekonomiktir.
 • Deniz Suyunda Etkilidir.
 • LAB İçermez.

KULLANIM ŞEKLİ :
Her 1 lt deniz suyuna, bir çay kaşığı Neptune DishMarine eklemek
yeterlidir. Durulama, deniz suyu ile yapılsa da, son durulamanın tatlı su ile
yapılması gerekir.


TEKNİK BİLGİ :
pH : 6,90 (±0,50)
Yoğunluk : 1,02(±0,03)
Görünüm : Berrak Yeşil Renkli Kıvamlı Sıvı

BİLEŞİMİ :
%15 - 30 Anyonik aktif madde,
< %5 Noniyonik aktif madde,
< %5 Amfoterik aktif madde, ayrıca parfüm, koruyucu ve boya içerir.

DEPOLAMA :
Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.
Kolilerde 5 adet üst üste istiflenebilir


Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.