İduna Neptune Marine Carpet Halı ve Koltuk Şampuanı 5 L
İduna Neptune Marine Carpet Halı ve Koltuk Şampuanı 5 L
Stok
Stok Kodu 31530220
214,46 + KDV
253,06
253,06
Adet
Aynı Kategoride
İduna Neptune Boat Clean Yer ve Yüzey Temizleyici 1 L
52,88
İduna Neptune Hand Marine Sıvı Sabun 1 L
35,14
İduna Neptune Hand Marine Sıvı Sabun 5 L
165,80
İduna Neptune Floor Marine Yüzey Temizleyici 1 L
40,14
İduna Neptune Floor Marine Yüzey Temizleyici 5 L
159,73
İduna Neptune Bilge Cleaner Sintine Temizleyici 1 L
102,21
İduna Neptune Bilge Cleaner Sintine Temizleyici 5 L
484,64
Ürün Detayları

İduna Neptune Marine Carpet Cleaner 5 Litre

Tekne içi Leke Sökücü Halı ve Koltuk Şampuanı

 

Gemi, Yat ve Teknelerdeki her renk ve cins tekne halısını ve koltukları kolay ve çabuk bir şekilde temizleyen, leke sökücü halı ve koltuk şampuanıdır. Neptune Marine Carpet Cleaner, etkili bir leke sökücüdür. Çok amaçlıdır. Çok farklı bir kimyevi yapıya sahiptir. İçerdiği etkin leke sökücüler tam anlamı ile bir sinerji oluştururlar. Kahve, çay, yağ, tükenmez kalem, mürekkep, çini mürekkebi, nikotin lekeleri ve pişmemiş taze tüm gıda maddesi lekelerinde etkilidir. Özellikle tekne halıları, döşemelik kumaş ve benzeri tekstil ürünleri için geliştirilmiştir. Yüzeyde ve tekstil üzerinde kalıntı bırakmaz, renkleri soldurmaz, ağartmaz ve kir kusmasına engel olur.

 

 • Hijyenik Temizlik Sağlar.
 • Halı Şampuanı ve Leke Çıkarıcıdır.
 • Halı ve Tekstilin Rengini Korur.
 • Kalıntı Bırakmaz.

 

ÇEVRE BİLGİSİ 

Aktif maddeler % 90’ın üzerinde doğada biyolojik olarak parçalanabilir.

 

KULLANIM ŞEKLİ 

HALI TEMİZLİĞİ:
Manuel Temizlik : Kovada hazırlanmış solüsyon köpürtülür. Elde edilen köpük bir sünger veya fırça yardımı ile yüzeylere uygulanır.

Köpüklü Halı Yıkama : Cila makinesinde takılan halı yıkama pedi ile köpüklü yıkama
yapılır. Daha sonra ıslak kuru elektrikli süpürge ile çekilir.

Mop ile Halı Yıkama : Çift kovalı paspasta hazırlanan Neptune Marine Carpet Cleaner
solüsyonu, deterjanlanmış mop iyice sıkıldıktan sonra cila makinesi ile yer silinir. Mop kire doyduktan sonra temiz su bölümünde yıkanır, sıkılır ve temizlik işlemine devam edilir.

Vinileks Koltuk Temizleme : Sünger veya bez ile uygulanabilir. Normal kullanım dozajlarında durulama gerektirmez. Yüzeyde iz ve kalıntı bırakmaz ve kalıcı bir parlaklık sağlar. Spreyle de uygulanabilir.

Kumaş Koltuk Temizleme : Kovada hazırlanmış solüsyon köpürtülür. Elde edilen köpük bir sünger yardımı ile yüzeylere uygulanır.

 

KULLANIM MİKTARLARI :

Boyanmış Yüzeyler 30 ml/lt

Makine Yağları 100 ml/lt

Linolyum, Vinileks ve Kauçuk 30 ml/lt

Mürekkep ve Tükenmez Kalem 100 ml/lt

Halılar 30-40 ml/ lt Ağır Temizlik 100-200 ml/lt

 

TEKNİK BİLGİ :

pH : 10,00 (0,50)

Görünüm : Berrak Yeşil Akışkan Sıvı

 

BİLEŞİMİ :

<%5 anyonik aktif maddeler, <%5 noniyonik aktif madde, <%5 katyonik aktif madde, <%5 amfoterik aktif madde , <%5 EDTA ayrıca koruyucu, alkol, parfüm ve boya içerir.


DEPOLAMA :

Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Kolilerde 5 adet üst üste istiflenebilir.


Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.