İduna Safe Hands Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 L
İduna Safe Hands Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 L
Stok 2 Günde Kargo
Stok Kodu 31160602
101.40 + KDV
119.65
119.65
Adet
Aynı Kategoride
Carpex Sensörlü Dezenfektan Dispenseri Kartuşu - 12 Adet
649.00
İduna Handygel Hijyenik El Temizleme Jeli 5 L
127.68
İduna Handygel Hijyenik El Temizleme Jeli 1 L
28.44
Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 700 mL
923.14
Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 100 ml - 12 Adet
614.54
Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 250 mL
0.00
Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 250 mL X 2 Adet
419.28
Midry Cleanjet Dezenfektan Kartuşu
97.73
Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 L
171.22
Rulopak Pompalı Alkol Bazlı El Dezenfektanı 1 L x 3 Adet
75.00
Ürün Detayları

İduna Safe Hands Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 L


Durulama gerektirmeyen alkol bazlı, gliserinli el ovalama ürünüdür.

Alkol bazlı olduğundan çabuk kurur ( kuruma süresi 8-10 saniye).

Bileşiminde bulunan gliserin sayesinde cildi kurutmaz.

Fotoselli dispenserlerde de başarı ile kullanılır.

Disk diffüzyon testine göre yapılan analiz sonucu Echerichia Coli ATCC 29998, Staphylcocus Aureus ATCC 6538-P ve Salmonella Typhimirium CCM 5445’e karşı antibakteriyel etkili olduğu saptanmıştır.

İşyeri üretim girişlerinde, tuvaletten sonra, hasta muayenelerinden önce ve sonra ve benzeri alanlarda, ele 1-2 mililitre dökülerek iyice kuruyuncaya kadar ovalanmalıdır.

pH : 6,50

Görünüm : Berrak Açık Sarı Akışkan Sıvı

BİLEŞİMİ : Aqua, IPA, Glycerin, Chlorhexidine Digluconate, C.I. 47005.

UYARILAR : Ateş üzerine püskürtmeyiniz.

Güneş ve ışıktan uzak tutunuz.

Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.