İduna Stainol B Yağ ve Boya Sökücü 1 L
İduna Stainol B Yağ ve Boya Sökücü 1 L
Stok
Stok Kodu 32111709
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok
0.00
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok
Aynı Kategoride
Stox Fast Clean Hızlı Leke Sökücü 1000 mL
0.00
Stox CleanEx Yağ ve Kir Çözücü Sprey 1000 mL
0.00
İduna Stainol B Yağ ve Boya Sökücü 1 L
0.00
İduna Turbo Rens Plus Güçlü Kir, Yağ Ve Cila Sökücü 5 L
0.00
İduna Turbo Rens Plus Güçlü Kir, Yağ Ve Cila Sökücü 20 L
0.00
İduna Turbo Rens Hassas Yüzeyler İçin Ağır Kir, Yağ Ve Leke Sökücü 5 L
0.00
İduna Turbo Rens Hassas Yüzeyler İçin Ağır Kir, Yağ Ve Leke Sökücü 20 L
0.00
Öztiryakiler Power Floor 300 Ağır Kir ve Yağ Çözücü 20 L
0.00
Öztiryakiler Power Foam Pro Mutfak İçi̇n Ağır Ki̇r Ve Yağ Sökücü 5 L
0.00
Taski Jontec No1 Kir ve Cila Sökücü 20 L
0.00
Maratem M615 Pas Çözücü 750 mL
0.00
Ürün Detayları

İduna Stainol B Yağ ve Boya Sökücü 1 L

 

Tekstil üzerindeki doğal ve madeni yağ, tükenmez ve keçeli kalem, ayakkabı boyası, zift, katran, yağlı boya, mum, zamk vb. lekelerin çıkarılmasında kullanılır


Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.