Nilfisk Premium 190 Basınçlı Yıkama Makinesi
Nilfisk Premium 190 Basınçlı Yıkama Makinesi
Stok
Stok Kodu nlf-19
Aynı Kategoride
Ürün Detayları

Nilfisk Premium 190 Bar Basınçlı Yıkama Makinesi

Sınıfının en üstün modeli


Bu üstün kaliteli yüksek basınçlı yıkama makinesi tüm sık ve büyük temizlik görevlerini yerine getirir.

Bu sağlam birinci sınıf yüksek basınçlı yıkama makinesi, sık ve büyük tüm temizlik görevlerini yerine getirerek profesyonel temizlik sonuçları
sağlar.


Uzun ömürlü asenkron motor ve pirinç silindir başlıklı metal pompa ile dayanıklılık için tasarlanmıştır. Pirinç silindir kafaları sağlamdır ve yüksek dayanıklılığa sahiptir, bu da bu basınçlı yıkama makinesinin tekrar tekrar inanılmaz sonuçlar vermesini sağlar. İyi ergonomi, yüksek konfor, esneklik, kullanım kolaylığı ve maksimum çalışma aralığı sağlamak için uzun çelik zırhlı bir hortum içerir. Tekneleri, havuzları, karavanları, yüzme havuzlarını, at römorklarını ve araba yollarını temizlemek gibi zorlu işler için en iyi seçim.Performansı artırmak için, bu Nilfisk çok çeşitli isteğe bağlı aksesuarlara uyum sağlayabilir.

 • 190 bar maksimum basınç
 • Yüksek dayanıklılık için endüksiyon motorlu ve pirinç silindir kafalı metal pompa
 • 3300 W 
 • 60 m2 / saate kadar olan yüzeylerdeki tüm görevleri yerine getirir
 • Tamamen esnek basınç ayarı
 • Yerleşik arabası ve büyük tekerlekleri ile her türlü yüzeyde mükemmel hareket kabiliyeti
 • Uygun aksesuar saklama ve hortum makarası
 • Elektrik kablosunun kolay saklanması
 • Dahili deterjan dozaj fonksiyonu ve regülasyonu
 • Uzun mızrak ve teleskopik sap iyi çalışma pozisyonlarını destekler
  12 m çelik silahlı yüksek basınç hortumu esnekliği artır

Basınçlı Yıkama Debisi650/570
Kordon Uzunluğu5 metre
Maksimum Su Sıcaklığı60 Derece
Deterjan TankıVar
Basınç190 Bar
Yükseklik95 cm
Genişlik38 cm
Derinlik39 cm
RenkMavi
Hortum Uzunluğu12 metre
Voltaj220-230 Volt
Ağırlık30,2 Kg

Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.