Sensörlü Kağıt Havlu Makinası

Sensörlü kağıt havlu makinesi ile müşteriler ve personellere temassız kullanım imkanı sağlanır. Temassız kullanımla hijyenin çok önemli olduğu ofis, restoran ve kafelerde ideal çözüm sağlanır ve bakterilerin yayılmasını normal havlu dispenserine göre büyük ölçüde önlenir.

Kağıt havlu dispenseri içine yerleştirilmiş bir dahili modül ile pille ya da isteğe elektrikle çalıştırılabilir. Kağıt kullanımın ayarlanabildiği 2 – 3 kademeli ayar özelliği ile gelir. Bu makinelerde, dağıtıcının ağzını toz ve nemden koruyan bir iç lens bulunur. 21 cm ve 26 cm seçeneklerle sunulan sensörlü kağıt havlu makineleri en çok renk seçeneği sunan dispenser ürünlerindendir.

Sensörlü Kağıt Havlu Dispenserleri, tek kullanımlık havlu sunar. Sensörlü Havlu makinelerinin birçok yerde kullanılmaktadır özellikle ortak alanlarda aynı zamanda iş yerlerinde, hastanelerde, okullarda, restoranlarda, kafelerde, sağlık ocaklarında, alışveriş merkezlerindeki tuvaletlerde sıkça kullanımı tercih edilir.

Sensörlü havlu makineleri otomatiktir elektrikle çalışır ve kullanıcıların için oldukça kolay kullanım imkânı sunar. Bu ürünün kişinin elini uzatması ile sensörün eli algılamasıyla içerisinde bulunan kağıt havluyu dışarı verir. Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi kullanımı oldukça hijyenik bir ortam sağlar. Aynı zamanda havlular dışarıda bulunan tozlardan korunur.

Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi modelleri, hem kurulumu hem de montajı oldukça kolaydır. Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi modelleri istenilen her yere kurulumu yapılabilir. Bu sayede oldukça geniş kullanım alanı sağlar. Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi modelleri, kişisel bakım için oldukça önemli olduğu söylenebilir.

Yoğun ortak alan tuvaletlerinde açıkta bulunan kağıt havlu kullanımı zararlı olabilir bu gibi ortamlar için sensörlü Kağıt Havlu Makinesi kullanımı oldukça idealdir. Sensörlü havlu makinelerinde havlular ürünün içerisine yerleştirilir. Bu sayede yoğun ortamlarda oluşan tozlar, bakteriler ve virüsler kağıt havluların üzerine yerleşme fırsatı bulamaz.

Böylelikle kağıt havlu kullanımı sırasında insan vücuduna bakteri bulaşmaz ve kullanan kişide hastalıklar ortaya çıkmaz.  Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi modelleri elektrik ile çalışan bir sisteme sahiptir. Sahip olduğu sistemde sensör bulunur. Sensör sayesinde Kağıt Havlu Makinesini kullanmak isteyen kişi elini uzatması sayesinde otomatik sistem eli algılar ve  kağıt havlu ürün içerisinden çıkar. Sensörlü havlu makinelerinde ayarlar bulunur. Tercih ettiğiniz makinelerdeki kağıt havlu boyutu ve çıkma hızı istenildiği gibi tercih edilebilir.

Sensörlü havlu makinelerinin elektrikle çalışan modelleri gibi aynı zamanda pil ile çalışanları da bulunur ama pilli versiyonları çok tercih edilmemektedir. Elektrik kesintileri yaşandığı durumlarda pil ile çalışan modelleri seçebilirsiniz. Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi modelleri ilgili birçok marka tarafından üretildiği için çeşitli seçenekler sahiptir.

Paslanmaz Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi modelleri bulunduğu gibi plastik olup beyaz, gri, siyah, mavi gibi renk seçenekleriyle de karşılaşabilirsiniz. Sensörlü havlu makineleri genel olarak dershane, kafe, hastane, ofis, alışveriş merkezleri gibi geniş alanların tuvaletlerin de kullanımı tercih edilir. Aynı zamanda evlerinizin tuvaletlerinde de kullanılabilir. Marka çeşitliliği sayesinde kullanıcılar ihtiyacına uygun birçok modelde sensörlü Kağıt Havlu Makinesi bulabilir. 

Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi kullanımı, oldukça geniş bir alanı kapsar. Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi teknolojik ürünler arasında yer alır. Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi satın almak isteyen kişilerin bazı özelliklere dikkat etmesi kullanım açısından yarar sağlayabilir.  Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi satın alırken öncelikle kullanım alanı belirlenmelidir.

Kullanım alanlarına göre boyutlarında farklılık gösterir. Büyük işletmelerde kullanmak için Kağıt Havlu Makinesi satın alınacaksa geniş boyutlara sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. 26 cm Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi, geniş ortamlar için oldukça ideal olan modellerden biridir. Aynı zamanda Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi ürünlerine uyumlu Kağıt Havlu ürünlerini seçmeniz gerekmektedir. Bazı Sensörlü Kağıt Havlu Dispenserlerin içindeki sistemde 21 cm – 26 cm kadar olan tüm rulo Kağıt Havlu ürünlerinin kullanılmasına imkan sağlayabilir.

Paslanmaz Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi

Paslanmaz Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi genellikle yüksek sirkülasyonun olduğu ortak alanlarda tercih edilirler. Sağlamlıkların yanı sıra diğer ABS plastik ürünlerine nazaran daha pahalı ürünlerdir. Ama görsel olarak çok daha başarılı olduğu kesinlikle söylenebilir. İç aksam olarak Plastik Sensörlü Kağıt Havlu Dispenserlerle aynıdır.

Plastik Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi

Plastik Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi çokça tercih edilen ürünlerdendir uygun fiyatlı ve kolaylıkla değiştirebilir olması büyük avantajlardan. Birçok renkte sahip olmasının yanı ABS Plastikten üretilmiş olması sağlamlık olarak oldukça seçkin malzemelerden.

Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi Fiyatları

Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi fiyatları, satışa sunulan her üründe olduğu gibi birçok çeşit sunar. Şık tasarım ve görüne sahip olup diğer sade tasarımlara göre fiyat farklılıkları yaşanır. Sensörlü Kağıt Havlu Makinesinde fiyat farklılığına sebep olan birçok özellik bulunur. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi ilgili birçok marka tarafından üretilir ve çeşitlere ayrılır. Markalar Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi fiyatlarını belirlerken farklı özellikleri göz önünde bulundurur ve piyasada satışa sunar. Genel olarak ürünün fiyat belirleme aşamasında mevcut boyutu, bulundurabileceği kağıt havlu miktarı, rengi, materyali, kozmetiği gibi özellikler göz önünde bulundurulur. Ürünün kapasitesi fiyat farklılığına sebep olmakla beraber sağlamlığında en önemli etkenlerdendir.

Kağıt Havlu Makinesi Markaları

En iyi markalar uzun kullanım sağlamak için dayanıklı malzemelerden ve iç mekanizmalardan yapılmıştır. Otomatik sensörlü havlu makinaları ihtiyaçlarınızı karşılamak için 2 tip montaj şekli sunar. Ankastre (sıva altı) seçenekler çöp kovalı şekilde üretilir ve paslanmaz metalden yapılır. Harici görünen modellerde duvara monte seçenekleri kullanabilirsiniz. Kolay kullanım ve kaliteli görünüm sağlar.

En iyi Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi de şık görünmek için yapılmıştır. Çeşitli renklerde, kaplamalarda ve tasarımlarda modelleri mevcuttur. Ortamınıza uyum sağlayacak ve kendini belli edecek şeffaf, şeffaf mavi, kırmızı, siyah, plastik mat krom, gri ve paslanmaz metal seçenekleriyle TemizlikDeposu.com da bulunmaktadır. 4 adet D tipi pille veya elektrikle çalışan modeller arasında

  • Tork Kağıt Havlu Makinesi
  • Bobson Kağıt Havlu Makinesi
  • Palex Kağıt Havlu Makinesi
  • Carpex Kağıt Havlu Makinesi
  • Rulopak Kağıt Havlu Makinesi
  • Xinda Kağıt Havlu Makinesi
  • Selpak Kağıt Havlu Makinesi

Kurumsal alımlarda toptan fiyatlarla İstanbul genelinde araçla birkaç gün içinde teslimat sağlamaktadır. Tüm çeşitlerde kağıt havlu makinesi fiyatları en ucuzdan başlarken, orta kalite ürünlerde sert plastik, üst kalite markalarda mekanizma ve malzeme farkıyla tüm seçenekler bulunmaktadır.

Dış malzeme ve iç mekanizma ile fiyatlar artarken, uzun dönemde cihaz değişim oranını azaltmakta ve kullanım sırasındaki bakım maliyetlerini etkilemektedir. Hacim ve farklı özellikler ile bulabileceğiniz tüm seçenekler kurumsal tedarik firması olarak temin edilmektedir.

304 Paslanmaz Çelik Kağıt Havlu Makinası

Paslanmaz Çelik Kağıt Havlu Makineleri, dayanıklı malzemenin için tavsiye edilen modeldir. Suyun kireçli olduğu alanlarda kullanılmalıdır. Maliyetleri yükseltse de 304 paslanmaz ürünlerin iç mekanizmaları ve sensörleri standart ürünlerin üzerindedir.

Krom kağıt havluluklar geri dönüştürülebilir olduğundan plastik ürünlere göre çevreci çözüm sunar.

Hem kullanımı kolay hem de uzun ömürlü bir kağıt havluluk arıyorsanız, Palex, Dayco ve Bobson, Steltek markalarında 304 paslanmaz çelik ürünleri mevcuttur Ankastre çöp kovası birleşik ürünlerde üniteler 220 metrelik kağıt havlularla kullanılabilir. Kolay değişim için kilitli mekanizmayla üretilir

Plastik Kağıt Havlu Makinesi

Sensörlü havlu makineniz için doğru plastik kağıt havlu makinesi seçmek, kağıt havlularınızın kullanımını optimize edecek ve tesisinizin temizliğini iyileştirecektir. Abs kağıt havlu dispenseri dayanıklı plastikten yapılmıştır ve 250-350 dokuya kadar tutabilen hazne ile birlikte gelir.

3 farklı kademede kağıt havlu boyutu ayarlanabilir. 3 - 4 adet D tipi pille çalışan modeller aynı zamanda elektrik bağlantısı yapılarak çalıştırılabilen seçeneklerle satın alınabilir.

Sensörlü Kağıt Havlu Makinaları Fiyatları

Kurumsal alımlarda toptan fiyatlarla İstanbul genelinde araçla birkaç gün içinde teslimat sağlamaktadır. Tüm çeşitlerde kağıt havlu makinesi fiyatları en ucuzdan başlarken, orta kalite ürünlerde sert plastik, üst kalite markalarda mekanizma ve malzeme farkıyla tüm seçenekler bulunmaktadır.

Dış malzeme ve iç mekanizma ile fiyatlar artarken, uzun dönemde cihaz değişim oranını azaltmakta ve kullanım sırasındaki bakım maliyetlerini etkilemektedir. Hacim ve farklı özellikler ile bulabileceğiniz tüm seçenekler kurumsal tedarik firması olarak temin edilmektedir.

 

 

2.599,00

indirim
3.599,00
7.200,00
7.560,00
7.560,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.