Taski Jontec Extra Polimer Cila Bakım Ürünü 5 L

Taski Jontec Extra Polimer Cila Bakım Ürünü 5 L

Stok 3 Günde Kargo
Stok Kodu 7513160
1.500,00
1.500,00
Adet
Aynı Kategoride

Tana Quickstrip Alka- Eksta Güçlü Kir ve Cila Sökücü 10 L
0,00
Ürün Detayları

Taski Jontec Extra Polimer Cila Bakım Ürünü 5 L

Polimerlerin, mumların ve deterjanların mükemmel bir kombinasyonu.  Parlak-kuru, aşınma dirençli koruyucu bir film üretir.  Çok yönlü uygulama  Koruyucu polimer film, her ilave uygulama ile kuvvetlendirilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI 

 • Yoğun bir giriş-çıkış trafiğinin olduğu alanlarda bile etkin zemin koruma ve film oluşturma. 
 • Kayma dirençli yüzey oluşturur. 
 • Cila koruması sağlar ve ekstra parlatıcı özelliğe sahiptir. 
 • Paspaslama için hatta kombine yer yıkama makinesinde kullanım için de ideal olan tüm suya dayanıklı, sert yüzeylerde koruma için saf (katışıksız) ve/veya bakım için seyreltilmiş şekilde kullanılabilir. 
 • Koruyucu film her uygulamayı geliştirir ve yüzeyin temizlenmesini kolaylaştırır.

KULLANIM TALİMATLARI 

Dozaj: Minimum dozaj: 10 l solüsyon için 100 ml (%1 / 1:100) ılave koruma için konsantrasyonu %4\'e kadar artırın.

Elle uygulama: 10 l solüsyon için 200 ml (%2) Kombine yer yıkama makinesi: 10 l solüsyon için 100-200 ml (%1 - 2). Başlangıç uygulaması: Seyreltilmemiş olarak veya 1L solüsyon için 500 ml (1:1) oranında kullanın. Uygulama: Islak paspaslama: Su dolu depoya ürünü ekleyin, solüsyonu uygulayın, ve kirli solüsyonu uzaklaştırın.

Makine: Makinenin su dolu tankına ürünü ekleyin, solüsyonu uygulayın ve zemini temizleyin. Başlangıç uygulaması: Başlangıç uygulaması için ürünü önerilen şekilde ekleyin, cila veya temiz bir bez ile solüsyonu eşit şekilde uygulayın. Solüsyonun kurumasını bekleyin. Gerekirse ilave kaplamalar uygulayın.

Önemli not: Ürünü kaplanmamış ahşap veya mantar zemin gibi suya hassas zeminlerde kullanmayın. Topaklanma türü ve miktarına bağlı olarak ara temizlik için (TASKI/JohnsonDiversey Jontec Forward / TASKI Uniforte) kullanın.

TEKNİK DATA
Süt gibi beyaz sıvı Relatif yoğunluk (20°C) :
1.02
pH (direkt) : 8.0 - 8.5 pH
Solüsyon (%1) : 8.0 ± 0.5
Ürün Kodu: 7513160

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
804.38 TL 1609 TL
548.55 TL 1646 TL
294.46 TL 1767 TL
213.57 TL 1922 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar

PVC, vinil, linoleum vb, cilalı veya cilasız sert zeminlerin günlük temizliği ve bakımı için uygun, Wax ihtiva eden cila ve zemin bakım ürünüdür.

Cila koruması sağlar, ekstra parlatıcı özelliğe sahiptir.

Kayma dirençli yüzey oluşturur.

Kombine yer yıkama makinaları için uygundur.

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.