Tork İntuition Sensörlü Köpük Sabun Dispenseri Paslanmaz Metal
Tork İntuition Sensörlü Köpük Sabun Dispenseri Paslanmaz Metal

Tork İntuition Sensörlü Köpük Sabun Dispenseri Paslanmaz Metal

Stok
Stok Kodu 460009
0,00
Aynı Kategoride
GSG82-25ZS Xinda Kombine Sistem Üçlü Set
33.768,00
GSG82-25ZR Xinda Kombine Sistem Üçlü Set
33.768,00
GSG82-25S Xinda Kombine Sistem Üçlü Set
28.944,00
GSG82-25R Xinda Kombine Sistem Üçlü Set
28.944,00
G3G63AR Xinda Ankastre Manuel Kombine Sistem
14.472,00
GS20P Genesit Tekli Wc Kağıt Verici Parlak
1.109,52
GS20 Gensit Tekli Wc Kağıt Verici Mat
1.109,52
GS10N1 Xinda Sıva Altı Tekli WC Kağıt Dispenseri
1.254,24
GS210W1 Xinda İkili Yatay WC Kağıt Dispenseri
1.640,16
GS10W3A Xinda Küllüksüz Tekli WC Kağıt Verici
1.157,76
GS210W Xinda İkili Dikey WC Kağıt Dispenseri
2.797,92
GS25CLR Genesit Sıva Altı Klozet Kapak Kağıtlık
2.797,92
GSMX Genesit Fotoselli Batarya Mikseri
482,40
GS818 Genesit Fotoselli Batarya
5.788,80
GS771 Genesit Fotoselli Batarya Elektrikli/Pilli
5.788,80
Ürün Detayları

Tork İntuition Sensörlü Köpük Sabun Dispenseri Paslanmaz Metal

Tüm alanlara kusursuzca uyum sağlayan, pürüzsüz yüzeylere ve net çizgilere sahip ürünlerden oluşan modern Image Design yelpazesi. Tesisinizin yüksek kalitesini gözler önüne seren benzersiz bir etki yaratın. Parmak izi bırakmayan kaplamasıyla şık paslanmaz çelik gövde mükemmel görünür ve temiz kalır. Temassız dağıtım sistemi, tüm kullanıcılara iyi bir el hijyeni sunar. Sızdırmaz şişelerde sunulan çok çeşitli Tork sabun, dezenfektan ve losyon ürünleriyle birlikte kullanılabilir. Kolay Kullanım sertifikasına sahiptir ve tüm kullanıcılara iyi bir el hijyeni sunar.

 • Kalıcı bir izlenim yaratan kaynaksız, modern bir tasarıma sahiptir
 • Sensörle çalışan, temassız dağıtım sistemi, çapraz bulaşma riskini azaltır
 • Üzerinde parmak izi kalmayan korumaya/kaplamaya sahip, kolay temizlenebilir paslanmaz çelik gövde, daha iyi bir deneyim için yüksek kaliteli bir görünüm sunar.
 • En iyi düzeyde hijyen sağlanmasına yardımcı olur: Sızdırmaz şişeyle gelen yeni pompa, zararlı organizmaların bulaşma riskini azaltır ve formülün etkinliğini kullanıcıya ulaşana kadar korur.
 • İsrafı azaltan yüksek kapasite: Tüketimi %50’ye varan* oranda azaltmaya yardımcı olur.
 • Temizlik personeli için süreyi azaltır: 10 saniyeden kısa sürede zahmetsizce yeniden doldurma özelliği belgelenmiştir.
 • Herkes için: Üçüncü taraf sertifikasıyla kanıtlanmış kullanımı kolay tasarımı, çocuklar ve yaşlılar dahil tüm kullanıcılara iyi bir el hijyeni sunar.
 • Yarım milyondan fazla kez el yıkama imkanı sunan bu Tork dispenser ile verimliliği en üst düzeye çıkarın.

Ürün : 460009

Sistem : S4

Materyal : Metal / Plastik

Ölçüler :11.2 cm x 12 cm x 27.8 cm

Renk : Krom

Uyumlu Sarf Ürünleri


TORK MİLD PREMİUM KÖPÜK SABUN 1 LİTRE

Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar
Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.