UV Hijyen ve Sterilizasyon Cihazı
UV Hijyen ve Sterilizasyon Cihazı
Stok 2 Günde Kargo
Stok Kodu R-1306
% 3
569,00 + KDV
671,42
649,00
Adet
Aynı Kategoride
discover uzun mo
221,96
% 25
Pevalin Duvar Dispenseri ( 2 LT Kartuşlar için)
679,68
509,76
Tork Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenseri Metal
1.085,60
Tork Smartone® Twin Mini Tuvalet Rulo Dispenseri Siyah
642,16
Tork Smartone® Twin Mini Tuvalet Rulo Dispenseri Beyaz
607,94
Tork Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenseri Siyah
495,60
Tork Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenseri Beyaz
418,90
% 30
Palex Masa Üstü Peçete Dispenseri (Ağır) Beyaz
49,56
34,69
% 30
Prestij Katlamalı Wc Kağıt Dispenseri
498,22
348,75
% 30
Carpex Prestij Çift Rulo Wc Kağıdı Dispenseri
448,40
313,88
% 30
Prestij Jumbo İçten Çekmeli WC Kağıt Dispenseri
466,76
326,73
% 30
Prestij Jumbo WC Kağıt Dispenseri -Büyük
419,56
293,69
% 30
Carpex Prestij İçten Çekmeli Havlu Dispenseri
616,22
431,35
% 5
Genesit GS08 Pedallı Batikon Verici 950mL
947,25
899,89
% 5
Genesit GS05-12 Hilton Lavabo İçin Sıvı Sabun Dispenseri 1000mL
1.144,60
1.087,37
Ürün Detayları

UV Hijyen ve Ultraviyole Dezenfeksiyon Cihazı 

UV Işınlı Sterilizasyon Cihazı

Cımbız, Tarak, Törpü, Traş Bıçağı vb. kişisel aletler için de kullanılabilir. Cımbız, Tarak, Törpü, Traş Bıçağı vb. kişisel aletler için de kullanılabilir.

Kullanımı : Dezenfektan kapağı yukarı doğru çekildiğinde alt kısım öne doğru eğilir ve kapak açılır.
Alt kısımda yer alan 5 hazneye, uygun boyutta saplı ürünler
(Diş fırçası, ince saplı tarak vb.) koyularak kapak aşağıya doğru
bastırılarak kapatılır.
Kutu içerisinde yanan UV ışınları 5 dakika içerisinde, tüm bakterileri ve mikropları yok ederek, diş fırçalarını yeniden sağlıklı ve kullanıma hazır hale getirir.

Cımbız, Tarak, Törpü vb. kişisel aletler için de kullanılabilir.

Ultraviyole UV Işık Nedir?

Ultraviyole ışığı, güneş ışığında bulunan ve 1801 Alman Fizikçi Ritter tarafından keşfedilen bir ışık cinsidir. UVA, UVB ve UVC olmak üzere farklı dalga boylarındaki, farklı tipte ultraviyole ışınları bulunur.

Bu ışınlar, güneş ışınları ile beraber yeryüzüne gelen ışınlardır. Özellikle UVA ve UVB en sık temas edilen ultraviyole ışın cinsleridir. UVC ozon tabakasında tamamen tutulduğu için, yeryüzüne pek ulaşamaz. Ancak, Covid-19, bakteri, virüs ve mantarlar ile bunların sporları üzerinde en etkili olan form UVC formudur. Bu alanda, yıllar boyunca birçok çalışma yapılmış ve güvenilirliği kanıtlanmıştır. UV ışınlar, aslında bir kısım hastalıkların tedavisinde de aktif olarak kullanılmaktadır. Yeni doğan bebeklerin sarılıklarında, vitiligo dediğimiz cilt renginin kaybolduğu hastalıklarda, kan nakli için alınan kanların sterilizasyonunda, hepatit enfeksiyonlarında vb. durumlarda birçok araştırma ile desteklenerek kabul görmüş bir yöntemdir. Bu hastalıkların ve sterilizasyon yöntemlerinin her birinde farklı dalga boylarındaki UV ışınlar kullanılmaktadır. Buradaki temel nokta, kullandığınız UV ışınının tıbbi uygulama için etkili olacak ve insana zararı olmayacak dalga boyudur.

 

Covid-19 dahil olmak üzere, tüm virüs, bakteri, mikrop, küf, mantar ve tüm mikroorganizmaları öldürür. Koku, toz ve dumanı yok eder.


Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.