Fotoselli Köpük Sabun Dispenseri

Fotoselli köpük sabun dispenseri el hareketiyle haznesinde bulunan sıvı sabunu anında köpük sabuna çevirerek verir. Tek kullanımda 1 ml likidi otomatik olarak dispenserden verirken, ekonomi ve daha az kullanım miktarı ile çevre dostu kullanım sunar.  Ev, ofis, işyerleri, otel odaları, kafe, restoran, tuvaletlerde ve yemekhanede gibi ortak kullanımın fazla olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Sensörlü köpük sabun dispenseri temassız kullanım sağlarken ekonomi sağlamaktadır.

Doldurma şekline göre;

 • Kartuşlu sensörlü köpük sabun dispenseri
 • Doldurmalı sensörlü köpük sabun dispenseri

olarak satın alınabilmektedir.

Bazı modellerde önceden ayarlanmış köpük sabun hacmine göre az, orta ve bol olarak kullanabilirsiniz. Piyasada usb şarj edilebilir olarak satılan köpük sabunluk modelleri varken kurumsal tedarik firması - TemizlikDeposu olarak kurumlara pille çalışan ya da elektrikli (kablolu) fotoselli modelleri tavsiye etmekteyiz.

Fotoselli Köpük Sabunluk

Sensörlü pille çalışan köpük sabunluk tek sıkımda 1 ml likit sabun kullanır. Tek kullanımdaki köpük sabun miktarı 2 ile 4 mL arasında değişmektedir. 1 ml ayar ile 1 litrelik bir ürün 1000 kullanım sağlamaktadır. Metal köpük sabun aparatları, parlak krom 304 paslanmaz malzeme kullanılarak yapılmıştır ve diğer metal malzemeler gibi paslanma yapmaz.

Ürün çeşitlerinde değişkenlik göstermek üzere köpük miktarı için LED göstergeye sahip olabilir. Besleme tankı, dereceli işaretlerle açıktır ve AA boy pil ile çalışır. Üst modellerde el sabunu kullanım miktarı kullanıcılar tarafından ayarlanabilmektedir.

Pilli Köpük Sabun Makinesi

Hacmine göre 500 ml, 1 litre, 1.5 litre pilli köpük sabunluk fotoselli modellerde mevcuttur. Köpük sabun makinesi kızılötesi sensörüyle bir kişinin elini 15 cm’e kadar uzaktan algılayabilme teknolojisine sahiptir. Son olarak, sıvının elektrikli bileşenlere zarar vermesini önlemek için bir silikon conta pil bölmesini kaplar.

Pille çalışan fotoselli köpük sabun dispenserleri uzun ömürlü bir pil kullanımı sağlar. Pil değişimleri arası zaman 6 aya kadar çıkabilmektedir (garanti verilmemektedir) ve kullanım miktarı için seçim yapabileceğiniz farklı seviyeleri olabilir.

Paslanmaz Krom Sensörlü Köpük Sabun Dispenseri Çeşitleri

Paslanmaz krom köpük sabun dispenseri çeşitleri fiyatlarda üst segmentte yer almakta olup iç mekanizmaları alt modellere göre daha kalitelidir. Eklenebilecek özellikler, iç makine malzemesi ve fotosel kalitesine göre kullanım sağlamaktadır. Daha fazla özellik daha kaliteli demek değildir.

Sensörlü sabunluk, elektrik fotoselinden 5 – 15 santimetreye kadar elinizi algılar ve gerektiğinde köpük sabun dağıtır. Ayrıca damlama koruma mekanizmasına sahiptir. Konumlandırmasına göre farklı ürün isimleri mevcuttur.

 1. Tezgah üstü (taşınabilir)
 2. Ankastre (sıva altı)
 3. Duvara monte sensörlü sabunluk

olarak TemizlikDeposu mağazamızda ve internet sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Malzemesine göre Otomatik Köpük Sabunluklar

Pazaryerleri ve kurumsal tedarik firmalarında çoğunlukla bulabileceğiniz Malzemesine göre 2 tip otomatik sabunluk vardır:

 1. Abs Plastik
 2. 304 Paslanmaz Metal

Her iki malzemede üretilen otomatik sabunluklar pilli ya da elektriklidir. Tuvaletler ve diğer kamu tesisleri için kullanışlıdırlar.

Plastik - Abs

TemizlikDeposu’nda hem mutfak hem de tuvaletler için otomatik sıvı sabunluklar bulabilirsiniz. Bu duvara monte cihazlar, özellikle sık el yıkama ve hijyenik gıda hazırlama gerektiren alanlar için yararlıdır. Malzeme maliyeti sebebiyle pazaryerleri ve piyasadaki en ucuz köpük sabunluk çeşitleri plastik abs malzemeden yapılmıştır.

304 Paslanmaz Metal

Sadece dayanıklı değil, aynı zamanda şık görünüm sunarak köpük sabunluk ürünleri arasında paslanmaz çelik üst düzey mekanlar için tercih edilen modeldir. Paslanmaz sabun dispenserleri genellikle sık kullanım alanları ve yoğun tesisler için tasarlanmıştır. Plastik çeşitlerinden farklı olarak metal dispenserler kırılmaz ve ayrıca uzun vadede daha iyi tasarruf sağlarlar.

Fotoselli Köpük Sabun Dispenseri Fiyatları

Toptan fotoselli köpük sabunluk fiyatları pazaryerlerinde satılan ürünlerden çoğunlukla daha uygun fiyatlı olmaktadır. Nereden satın alabilirim? Sorusunda toptan fiyatlar için kurumsal tedarik firmaları öne çıkmaktadır.

Kalitesine özelliklerine ve markasına, göre fiyatlar değişmektedir. Yüksek fiyatlı ürünler çoğunlukla malzeme tercihinden dolayı metal sabunluklar olurken, plastik aksamı kaliteli köpük sabun dispenseri markalarında tercih edilen birçok model bulunmaktadır.

En İyi Sensörlü Köpük Sabunluk Markaları

Fotoselli köpük sabun makinelerinde seçenekler fazladır ancak çeşitleri incelediğinizde tercih edebileceğiniz marka ve ürün tiplerinin çok farklılaşmadığını göreceksiniz.

TemizlikDeposu olarak tavsiye edilen en iyi sensörlü köpük sabunluk markaları listesini aşağıda görebilirsiniz:

 • Tork
 • Xinda
 • Carpex
 • Bobson
 • Rulopak
 • Dayco

Sensörle etkinleştirilen dispenserler, umumi tuvaletler için de kullanılabilir. Bu cihazlar, zamandan ve emekten tasarruf sağladıkları için çalışanlar ve misafirler için uygundur. Otellerin, restoranların ve diğer ticari kuruluşların banyolarına monte edilebilirler.

Sensörlü Köpük Sabunluklar Kaç Yıl Garantili?

TemizlikDeposu’nda gördüğünüz ürünler 2 yıla kadar üretici firma garantilidir. Üretim hatası sebebiyle oluşan durumlarda üreticiyle direkt irtibata geçebilir, daha fazla soru için bize yazabilirsiniz.

546,34
% 10
indirim
1.245,56
1.121,00
1.766,91
542,80
2.511,35
1.762,93
542,80
3.085,19
3.085,19
1.145,93
3.085,19
1.762,97

indirim
0,00

indirim
0,00
2.147,68

indirim
0,00

indirim
0,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.