Viper AS 530 R Binicili Zemin Temizleme Otomatı
Viper AS 530 R Binicili Zemin Temizleme Otomatı
Viper AS 530 R Binicili Zemin Temizleme Otomatı
Viper AS 530 R Binicili Zemin Temizleme Otomatı
Viper AS 530 R Binicili Zemin Temizleme Otomatı

Viper AS 530 R Binicili Zemin Temizleme Otomatı

Stok
Stok Kodu 50000418
179.400,00
179.400,00
Adet
Aynı Kategoride
Taski Swingo 455 BMS Akülü Yer Yıkama Makinası
44,40
İ-MOP XXL Portatif Zemin Temizleme Makinesi
1,20
İ-MOP XL Portatif Zemin Temizleme Makinesi
1,20
İ-MOP Lite Portatif Zemin Temizleme Makinesi
1,20
HAKO Scrubmaster B 120 R Binicili Zemin Temizleme Makinesi
1,20
HAKO Scrubmaster B 75 R Binicili Zemin Temizleme Makinesi
1,20
HAKO Scrubmaster B45 Zemin Temizleme Makinesi
1,20
HAKO Scrubmaster B30 Akülü Zemin Temizleme Makinesi
1,20
Nilfisk T40W L100 Trifaze Endüstriyel Vakum Makinesi
1,20
Nilfisk S3B L100 Tek Fazlı Endüstriyel Vakum Makinesi
1,20
Nilfisk SC 3500 Akülü Binicili Zemin Temizleme Makinası
1,20
Nilfisk SC 530 B Akülü Zemin Temizleme Otomatı
1,20
Nilfisk SC 500 B Akülü Zemin Temizleme Otomatı
1,20
Nilfisk SC 430 B Akülü Zemin Temizleme Otomatı
1,20
Ürün Detayları

Nilfisk Viper AS 530 R Binicili Zemin Temizleme Makinesi

Nilfisk Viper AS 530 R, kompakt tasarıma sahip fakat güçlü mini bir binicili zemin temizleme makinası ürünüdür. Özellikle kompakt boyutları sayesinde, daha büyük modellerin girmekte zorlanabileceği dar alanların temizliğini rahatlıkla gerçekleştirebilmesi ile fark yaratmaktadır.

Makine 160 RPM fırça hızı ile, 2650 m2/saat teorik verimliliğe sahiptir. Bu sayede orta ve daha geniş alanların etkin ve verimli olarak temizlenmesi için son derece yeterli bir kapasiteye sahiptir. 300 W sürüş motoru sayesinde, %10 maksimum tırmanma kapasitesine ve 5,5 km/saat hıza sahiptir. 17,5 cm çapında ön tekerlekler ve 23 cm çapındaki arka tekerlekleri ile son derece kıvrak bir temizlik makinesidir. Bu özellikleri ile dar alanlarda son derece etkin ve verimli temizlik yapılmasına imkan vermektedir.

450 W fırça motoru gücü ve 530 mm fırça genişliğine ilaveten, 23kg lık fırça baskısı sayesinde zeminlerde tutunmuş inatçı kirleri sökmekte etkili bir makinedir. Bu seviyede bir fırça basıncı, bu ebattaki modellerden beklenmeyecek kadar yüksektir, ve son derece profesyonel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Mermer, karo, vinil, beton ve diğer sert zemin türleri için kullanılabilir. Dolayısı ile son derece esnek bir temizlik makinesidir.

Sessiz ve kuvvetli vakum performansı

Yine aynı şekilde temizleme genişliği de 530 mm’dir. Kirli su tankı 73 litre, temiz su tankı ise 72 litre kapasitesindedir. Gün içi temizlikte boşaltım işlemi gerçekleştirmeden kapsamlı temizlik yapma imkanı sunacak bir kapasiteye sahiptir. Geniş kirli su tankı ağzı, rahatlıkla tank temizliği yapılmasını ve makinenin her daim hijyenik tutulmasını sağlamaktadır.

69 dBA’lık ses seviyesi ile, oldukça gürültüsüz bir cihazdır. Bu düşük ses seviyesi, oteller, hastaneler, ofisler ve klinikler gibi sese duyarlı alanlarda etraftaki kişileri rahatsız etmeden rahatlıkla temizlik işlemlerini gerçekleştirme olanağı sunmaktadır.

Vakum performansı da, bu boyutlarda beklenen standartların çok üzerindedir. 730 mm genişliğinde silici lastiği, 530 mm temizleme genişliği performansı ortaya çıkarmaktadır. 400 W’lık güçlü vakum motoru sayesinde 1223 MMH2O’luk bir vakum ortaya çıkartarak arkasında minimum su lekesi bırakarak ilerler ve etkileyici sonuçlar ortaya çıkarır. Alüminyumdan üretilmiş silici lastiği güçlüdür ve kolay deforme olmadan uzun süre hizmet verebilir.

Viper AS 530 R, alışveriş merkezi gibi geniş alanlarda son derece başarılıdır.

Viper AS 530 R, alışveriş merkezi gibi geniş alanlarda son derece başarılıdır.

2 x 12V 100Ah AGM tipi aküleri sayesinde bakım gerektirmeden uzun süre çalışabilir. Aynı zamanda AGM aküleri de ayrıca bakım gerektirmemektedir. Araç üzerindeki dahili şarj cihazı sayesinde, herhangi bir şarj istasyonuna ihtiyaç duyulmadan istenildiği yerde şarj edilebilmektedir.

Viper AS 530 R Avantajlar

Makine, kendisinden daha büyük ve üst düzey otomatların konfor seviyesiyle yarışır düzeyde tasarlanmıştır. Her adımda operatörlerin konforu, rahatlığı ve kolay kullanım özellikleri düşünülerek tasarlanmıştır.

Makine kontrol tuşları, rahatça ulaşılabilir şekilde konumlandırılmıştır. Anlaşılmaları kolay ve büyüklükleri son derece yeterlidir. Kumanda paneli tasarlanırken operatörlerin öğrenme sürelerini mümkün olduğunca kısaltmak hedeflenmiştir. Büyük direksiyonu, makinenin kıvraklığını ve mobilitesini arttırmaktadır. Su göstergesi ve şarj göstergesi, cihazın kullanım anındaki durumu ile ilgili operatöre anlaşılması kolay özet bilgi vermektedir.

Manevra kabiliyeti yüksek bu cihazda güvenlik önlemi olarak kullanıcı ayağını gaz pedalından çektiği anda otomatik fren sistemi devreye girmektedir. Yine büyük bir avantaj olarak, asansör içlerine girerken veya kapılardan geçerken silici lastikler makine arkasındaki özel bölmeye asılabilir ve dar bölgeden geçiş daha rahatlıkla sağlanır. Dolayısı ile dar kapılardan geçebilen ve asansörlere de binebilen bu makine, katlar arasında da dolaştırılabilir.

Viper AS 530 R asansörde

Silici lastikler makine arkasındaki bölmeye asılarak asansörlere rahatlıkla girebilir.

Makinenin bir diğer çok önemli tasarım avantajı ise, sürüş motorunun takılıp çıkarılabilir, yani modüler olarak tasarlanmış olmasıdır. Bu dizayn avantajı, cihazın servisini son derece kolay hale getiren detaylardan sadece birisidir. Bu sayede, servis için gerekli hizmet dışı süresi minimum seviyelere indirgenecektir. Modüler yapısı ile kolayca çıkartılabilen bu tasarım sayesinde, sökme ve takma işlemleri için vakit kaybedilmemiş olur.

Kullanım kolaylığı ve ergonomi

Operatörlerin konforu da makinenin tasarımı esnasında gözden kaçmamış noktalardan birisidir. Cep telefonları ve tabletler için USB çıkışına sahiptir ve bu şekilde cihaz kullanılır durumda iken operatörün cep telefonu veya tableti de bir yandan şarj edilmiş olacaktır. Kolay anlaşılabilir tuşlar, kullanıcının işini kolaylaştırır. Ergonomik koltuk dizaynı, uzun kullanım sürelerinde yorgunluk ve ağrı oluşumunun önüne geçmektedir.

Viper AS 530 R, dahili şarj cihazı sayesinde, herhangi bir şarj istasyonuna gerek duymaksızın her yerde kolayca şarj edilebilir. Yine bu şekilde katlar arasında gezerken herhangi bir prizden şarj edilmesi mümkün olup, kullanım kesintilerini minimuma indirmektedir.

Cihaz, ön tampon koruyucusu sayesinde darbelere karşı dayanıklılık gösterir ve gövde ufak çaplı çarpışmalara karşı korunmuş olur.

Viper AS 530 R, rekabetçi fiyatı ile kompakt boyutlarına karşın mükemmel bir temizleme performansı ve üst düzey otomatların konfor bileşenlerini bünyesinde toplayan Viper serisinin ilk mini binicili otomatıdır. 5.000 metrekare ve üzeri alanların bile rahatlıkla temizlenebilmesi için yeterli akü ve tank kapasitesi ile donatılmıştır. Katlar arasında dolaşabilmesi de cihazın büyük modellere göre son derece önemli bir avantajıdır.

Oteller, alışveriş merkezleri, kamu ve belediye binaları, fuar merkezleri, süpermarketler, okullar, hastaneler, klinikler ve ofisler gibi pekçok farklı işletme için mükemmel bir tercihtir.

Teknik Detaylar

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
96203.35 TL 192407 TL
65606.14 TL 196818 TL
35217.9 TL 211307 TL
25542.46 TL 229882 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar
Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.